Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen alakról?

Figyelt kérdés

tudom, hogy nagyon kövér, de nincs mit tenni, a képen ugyan nem én vagyok de pont ilyen az alkatom:

[link]

szintén 170 cm - és 85 kg 13 évesen ._. igaz én nem hízok ennyire a fenekemre de szerintem vagyok ilyen kövér, a családban csak én vagyok túlsúlyos, és már nem bírom :/ valaki adna valami HATÉKONY tippet?

sport sajnos most nem jöhet szóba mert minden szabadidőmben készülnöm kell a központi felvételire, tanács? (napi 4x eszek reggeli: szendvics, ebéd: általában húúús, vacsora: szendvics, uzsonna: a változatosság kedvéért szendvics, a szendvicsek tartalma: vaj, szalámi és sajt esetleg kígyó uborka)



2013. dec. 2. 20:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ruha választásnál arra figyelj, hogy ne feszülős,szoros felsőket hordj, hanem inkább lazább felsőket mélyebb dekoltázzsal, és lehetőleg az alha érjen a csipődnél lejjebb,igy eltakarhatod egy kicsit a feneked.
2013. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nekem semmi gondom vele, mert tetszenek a ducik :)
2013. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán ha kevesebb kenyeret ennél, és több zöldésget, gyümölcsöt. Vacsorára már csak egy joghurtot egyél mondjuk, de ha ragaszkodsz a tartalmas vacsorához, akkor a tízórait/uzsonnát váltsd föl egy egyszerű joghurttal meg sok gyümölccsel, zöldséggel. Vacsora után már ne nassolj, és egyébként is kerüld a köztes étkezést, a kis csokikat (amiből az ember ugye egyre többet kíván) és a chipset. Próbáld meg megtalálni az élvezeted a gyümölcsökben, salátákban. Szerintem menni fog, főleg, hogy nincs hajlamod az elhízásra a öröklődés szempontjából.. egyszerűen túl sokat eszel, gondolom nem olyan kicsik azok a szendvicsek. És ehetnél változatosabban, ne csak szendvicset, hanem leveseket, ilyenek. Remélem segítettem. :)
2013. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket :D mindenkinek ment a zöld horgászbot - de még várok válaszokat :D
2013. dec. 2. 21:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Tényleg kerüld a kenyeret..simán helyettesíthető pl abonettel, az már jobb, bár én pl életmódváltás óta úgy szoktam, hogy suliba sokszor csak sajtot, sonkát meg mondjuk retket viszek magamnak szeletelve és azt eszegetem.

Vagy, ha otthon vagy, egyél tojást, az tök jó vacsira.

A mozgást is meg kéne oldanod valahogy:s nem hiszem, hogy ne lenne rá félórád mondjuk heti 3x. Ha akarsz, tudsz rá időt szakítani:)


24L

2013. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Hadd kérdezzem meg kérlek. HOGY tudtál így elhízni ilyen fiatalon?? MIT eszel? de most komolyan elképzelni nem tudom... o.O
2013. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mar leirtam hogy mit eszek -,-
2013. dec. 3. 07:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép.
2013. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha ilyen alakod van, nagyon szexi és dögös vagy!
2013. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
-.- hogyha ez most szarkazmus akkor hagyjatok fel vele szépenkérlek
2013. dec. 5. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!