Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen alakról?

Figyelt kérdés

tudom, hogy nagyon kövér, de nincs mit tenni, a képen ugyan nem én vagyok de pont ilyen az alkatom:

[link]

szintén 170 cm - és 85 kg 13 évesen ._. igaz én nem hízok ennyire a fenekemre de szerintem vagyok ilyen kövér, a családban csak én vagyok túlsúlyos, és már nem bírom :/ valaki adna valami HATÉKONY tippet?

sport sajnos most nem jöhet szóba mert minden szabadidőmben készülnöm kell a központi felvételire, tanács? (napi 4x eszek reggeli: szendvics, ebéd: általában húúús, vacsora: szendvics, uzsonna: a változatosság kedvéért szendvics, a szendvicsek tartalma: vaj, szalámi és sajt esetleg kígyó uborka)



2013. dec. 2. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

OFF: Sosem értettem, hogy a központi felvételire mi a francot készül ennyit mindenki. Én annak idején sz#rtam rá és 83 lett. :D Bocs, muszáj volt.


ON: A kenyér sajnos nem jó. Arról kellene leszoknod. Egyébként szerintem ez már kövér, ne haragudj.

Viszont 13 éves vagy, még fogsz nyúlni és változni, de addig is egy kis sport nem árt! :) Sok sikert.

2014. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nemhiszem, hogy nyúlnék 11 éves korom óta egy fél centit nem nőttem
2014. jan. 8. 21:39
 13/15 anonim ***** válasza:
És? Szerinted akkor megállsz a növésben? :D Gratulálok ehhez az elmélethez. 13 éves koromig alig változtam, 15 évesen úgy megnyúltam, hogy langaléta lettem.
2014. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók már mindent leírtak az étrendről, de mostmár hogy vége a központinak, meg már a legtöbb helyen a szóbelinek is, kezdj el naponta futni! A futás nagyon sokat segít, mert mindenedet átmozgatja és egészséges is, mert a levegőn vagy! Nagy fogyás nem lesz ha csak az étrendeden változtatsz (legalább is szerintem). Na szóval, hogyha nem nagyon sportoltál eddig akkor azt ajánlanám neked, hogy első héten menj le 25 perceket futni. Második héten menj el 35 percre, harmadik héten 40 percre és negyedik héten 45 re! Az első két hét lehet akár kocogás is már a futás második fele. Vigyél magaddal vizet, amit nap közben is sokat kell hogy igyál mert pl a víz telít, tehát nem leszel tőle éhes (legalább is ezt mondják). Sok sikert :)
2014. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A futást felejtsd el! Hahó egy kövér emberről beszélünk, tönkreteszi az ízületeit. Mivel baromi zsíros neki aerob mozgásra van szüksége mint például gyors séta de nem kell átlépnie a kardió tartományba. Kis konditerem normális étkezés nem ártana.

Kezdetben elég csak elhagyni a lisztet (igen, azt is amiben liszt van tehát kenyeret), cukrot (ajaj de mennyi mindenben van cukor itt már meg is feneklett a dolog mi? :/), édes italokat (bizony ám csak vizet kéne inni). Ezzel csak úgy mennének le rólad a kilók. Normális kaja meg heti 3*1,5 óra tempós séta.

2014. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!