Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet a hangomon változtatni...

Lehet a hangomon változtatni valahogy?

Figyelt kérdés

Borzalmas hangom van.Nyávógós,vékony szálú hangom van,ez miatt a barátaim,osztálytársaim meg mindenki aki meghallja a hangomat már egyből elkezd utánozni.

Ez engem nagyon zavar :'(.

Valahogy lehet mélyíteni,vagy lehet ezzel valamit csinálni a hangommal hogy ne legyen ilyen nyávogós?


2009. nov. 22. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Jaj :)

Egy cipőben járunk. Mondjuk nekem az a durva, hogy az egyetemen is megszólnak a tanárok, videót visszanézni meg egyszerűen nem bírok magamról.:D

Az osztálytársaim szerint viszont aranyos vagyok, és kedvelnek. Én azt ajánlom, hogy tudj nevetni magadon, én néha poénból magamat is kifigurázom, vagy vigyorgok egy nagyot ha olyat mondanak. Szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni, nem olyan dolog mint a súly, vagy a zsíros haj... De amit általában alkalmazok, hogy ha olyan helyen kell megszólalnom, akkor próbálok kicsit normálisabb hangszínen megszólalni, mint általában, kimértebben és nyugodtabban.

2009. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a tanácsot:)

nagyon rendes tőled :)

2009. nov. 23. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi te ezen aggonizálsz?? Mit számít a hang az csak hang. Az csak egy belülről jövő hang. Van rosszabb is ha valakinek undorítóan erősen orrhangja van vagy igazi malackás hangja. Neked meg csak túl magas vékony a hangod. És akkor mi van lány vagy nem??
2010. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen lány vagyok.

De nagyon idegesítő és sértő amikor utánozzák a hangomat..

2010. jan. 3. 15:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A magas vékony hangal szerintem nincs semmi probléma hisz amúgy is lány vagy. Ne aggódj emiatt mert az lesz veled mint velem. Én már 24 éves vagyok de még soha nem is volt barátom és még csak nem is csókolóztam. Pedig képzeld mindenki aztmondja hogy gyönyörű vagyok nagyon szép arcal és magas karcsú modelltestel.Nagyon rendes és kedves is vagyok. De mivel egy picit olyan a hangom mint egy külföldi vagy ilyesmi és ezt állandóan 12 éves koromtól minden ember de még a tanárok is szóvá tették hogy de furi hangod van mint eg külföldi stb. Ettől szinte a családomon kívűl nem merek senkihez se szólni pasizni meg aztán nem mert nem merek hozzászólni. Nem járok szórakozni sehova sem. Egy sulit ezért hagytam ott mert képzeld el a összes osztálytársam minden nap kinevetett mert a hangomat furizták. És ez így volt minden nap. A legviccesebb hogy olyan pasik furizták a hangomat akiknek a összes fogok ki volt esve meg nagy nyomik voltak. Csajokból is ilyen nyomik meg még cigányok is akiknek pedig igazi romás hangjuk volt. A legérdekesebb hogy megkérdztem a családomat és a barátaimat hogy m,ost nagyon őszíntén tényleg nagyon furcsa a hangom? A családtagjaim aztmondták hogy tényleg őszíntén de teljesen normális hangom és beszédem van. Egyáltalán nem külföldies. Ne talán nem lehet hogy akkik a hangodat kigúnyolják kinevetik (valamiért talán a szépséged vagy valami)irigyek rád. Szia
2010. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátaid kinevettnek ha megszólalsz?? Milyen barátok ezek?? Hamis barátok?? Irigyek rád!! Hidd el. Mert bitos szép vagy és hogy valami hibád legyen ezért a hangodat cikizik.
2010. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon gyönyörű topmodell azthiszem valami kozmetikumnak az arca és annak is igazi nyávogós hangja van. Mit számít. Ha annyira zavar akaratodon kívűl zavarodban is még magasabb vékonyabb hangon fogsz beszélni. Próbálj meg ha meg kell szólalnod egy teljesen más kisugárzású hangal megszólalni nagyon magabiztos határozott erősebben megszólaló és nem nyavalygó hangal.Lehet rajta mélyíteni mindenki tud mélyeben beszélni nem igaz hogy te nem tudsz. Mondjuk a mélyítést se vidd tulzásban. Csak 2 fokkal beszélj mélyeben. A nyávogós hang ....hát mondjuk beszélj egy picit gyorsabban és határozataban. Szia
2010. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát lehet benne valami hogy irigyek.

modell vagyok és több úságba,tv-be szerepeltem már mint modell.

rámis buknak a pasik de énse merek hozájuk szólni mert félek hogy elkezdenének basztatni.

2010. jan. 3. 16:47
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy ilyen megértőek vagytok.

Bár az összes barátom ilyen lenne.

2010. jan. 3. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:

na látod csak irigyek, mivel nem tudnak a testeddel , arcoddal basztatni ezt találták,.

gondolj bele, mia jobb, hogy a hangod miatt, vagy a tested miatt cikiznének?

ha lassabban beszélsz és kicsit figyelsz, hogy milyen hangszínt használsz már sokkal másabb a hangod.

de nem kéne ezne aggódnod,

szerintem viszont kifejezetten aranyos, ha egy lánynak cuki nyávogós hangja van :D

2010. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!