Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék változtatni?

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Tudom a régi dumát mások véleménye ne számítson, de akkor is ez már idegesítő.Ronda vagyok mindenhonnan ez hallatszik a suliban, ezért nem is szeretek iskolába járni.Nem szoktam csőnadrágot hordani, mivel nincs nem tettszik, nincs deszkás se converz cipőm.Állítólag "ciki" ruhákba járok, de nekem ezek tettszenek, szemüveges vagyok, szóval már mióta én lettem a suli strébere.

Hogyan tudnám levakarni magamról ezt a gúnynevet?

12L

Ui:Bocsi ha rossz kategóriába írtam.


2011. okt. 22. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
12/L? Szegénykém, nem ilyeneken kellene hogy járjon az agyad :/
2011. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jó, értem de azért nem olyan jó minden nap azt hallani:

-Nézd ott jön a suli strébere!:(

2011. okt. 22. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senki véleményével!Az igazi érték az amit nem lehet megvenni!a személyiség,gondolkodásmód,az ész!

Ha nem foglalkozol velük akkor ők se fognak egy idő után!Vagy válts osztályt vagy sulit!Am ha lepereg rólad tuti abbahadják! Lemerem fogadni hogy nem vagy csúnya!Csúnya ember nincs csak átlagos!Csúnya ember pl:3 szeme van vagy 3 füle!Kétlem h neked 3 szemed lenne :D

Szép napot

20/f

2011. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

majd amikor te a suli "strébere" 30évesen egy cég főigazgatója leszel és mész osztálytalálkozóra akkor majd ők mesélik ,hogy éppen nincs munkám a barátom börtönben van akkor te elnevetheted magad és megmondhatod neki "nesze neked senkiházi" Ezután szépen hazamész és elmeséled a szerető férjednek a történetet és jót nevettek a gyerekeiddel.


Légy erős! A jó tanulókat a buták nem bírják...


Hogyha változni akarsz akkor te is beállsz birkának és elveszted az egyéniségedet. Javaslom bírd ki még kicsit utána jön a középiskola ott új lappal kezdhetsz mindent előtte nyári szünetben szerzel valami divatos szemüveget szépen kiöltözöl és kisminkeled magad. Nagyon sokat számít az első benyomás utána már adhatod magadat;)


SOK SIKERT!

2011. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

próbáltál már csőnacit? mert nekem se tetszett amíg fel nem próbáltam...pólókból egyszerű,letisztult formájúakat válassz és vágass magadnak egy frizurát/új frizurát valami félhosszút ami tépett,vagy viszonylag rövidet, és hordd változatosan és/vagy mindig ápoltan(ne zsírosan,frissen fésülve-ehhez ajánlom hogy vigyél suliba kefét/fésűt és 2-3 óránként fésüld át a hajad:)

azért próbálok segíteni,mert engem is egy zárkózott strébernek hittek,amíg nem hordtam csőnacit és nem vágattunk formát a hajamba...most kezdenek rájönni,hogy talán nem vagyok tipikus jókislány aki hazamegy és egyetlen dolga tanulni...de ez sok időbe telt kb 1-1,5 évbe,de már én is jobban érzem magam:D

remélem segítettem^^

15/L

2011. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a 12-14 éves kor a legeslegnehezebb. Már nőiesedtem, de még nem tudtam vele mit kezdeni, már akartam barátot de senkit se érdekeltem, viszályok a barátnőkkel...

De éld túl! Fogadd el, ez egy kicsit nehéz időszak, mert változások mennek végig benned. A fodrász azért jó ötlet, hogy valami klassz hajat vágjon. Ha esetleg dundi vagy, akkor pedig sportolj!


Én elkezdtem 5. osztályosan (11 évesen) táncolni, pontosan hip-hopozni, és az első pár hónapba nehezen ment és az rossz volt, meg bele kellett jönni, aztán hirtelen kedvet kaptam, egyre jobban ment, egyre több erőt adtam bele, és nekem az egy csomó önbizalmat adott. Mikor táncoltam szépnek éreztem magamat.

2011. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de viszont kétlem hogy a tépett haj jól állna mivel göndör a hajam.

Inkább maradok az előbbi tanácsoknál!


Mindenkinek ment a zöld kéz, és még egyszer köszönöm!

2011. okt. 22. 15:26
 8/8 anonim válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével! Te ilyen vagy. Ne azért változz meg, mert másoknak nem tetszik a stílusod. És az, hogy jó tanuló vagy, ez meg csak jó. A hülyék (akik okosnak hiszik magukat) nem szeretik, ha van náluk okosabb. És általában az irigyek is sokat piszkálódnak. Szóval csak kitartás és ne foglalkozz velük. :)
2011. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!