Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok. A rendsze...

16 éves lány vagyok. A rendszeres sportolás miatt nehezebben alakulnak ki végleges méretükre a melleim? Ha igen, ezt hogy lehet megelőzni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam,hogy a mellek kb. 20 éves korra alakulnak ki teljesen.Addig nőhetnek,és le is csökkenhet a méretük.Mivel én a mostani mellméretemmel(ami szerintem túl kicsi) nem vagyok megelégedve,nemtudom,hogy a sport ezt mennyire befolyásolja.Különösebb problémáim nincsenek vele,nincsenek önbizalmi problémáim vagy hasonlóak,és emiatt a sportolást sem fogom természetesen abbahagyni.
2008. júl. 12. 00:50
 1/4 anonim válasza:
100%
A sportolast ne hagyd abba! A sport biztosan nem akadalyoz meg a fejlodesedben. A nok mellei nagyreszt zsirszovetbol vannak, ezert van az, h ha peldaul fogyozni kezd egy csaj, akkor a mellei is kisebbek lesznek. Lehet a sport miatt kicsivel kisebb melled(attol fugg mit sportolsz), viszont ugyanugy a sport miatt feszesebb es formasabb cickoid lesznek, ami szerintem sokkal tobbet jelent mint a meret.
2008. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A rendszeres sport miatt valószinüleg alacsonyabb a testzsírod ezáltala melleid sem nönek annyira, bár ezt az örökölt gének is nagyban befolyásolják. Ne a mérettel foglalkozz maradj csinos és formás. 20 éves korodig még nöni fognak ne aggódj!
2008. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettetek :)
2008. júl. 12. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Én táncolok, és ugyanez a helyzet. Az előző válaszolóknak igazuk van, a zsírszövet helyett az izomrész van túlsúlyban. És nekünk nem lesz löttyedt, térdig lógós cicink :D Éljenek a formás mellek! (A barátom is ezt mondja:D)

És amúgy szerintem is fognak még nőni :)

2009. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!