Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök szedés fájdalom nélkül?

Szemöldök szedés fájdalom nélkül?

Figyelt kérdés
olyanra szeretném mint Kristen Stewartnak van! (nézz meg képet róla, ha nem tudom milyen neki PLS) már a formája megvan csak nekem vastagabb...
2009. nov. 22. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor szedd ki a kóbor szálakat felül és alul és kész is. Ez aztán nem egy bonyolult forma ahogy nézem.
2009. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem bonyolult csak marhára fáj! :$
2009. nov. 22. 17:22
 3/9 anonim ***** válasza:
egy szemöldökszedésnél vannak fájdalmasabb dolgok is :) gondolj arra h a szépségért szenvedni kell! anyu mindig ezt mondja nekem így annyira nem is vészes. pedig ha vki akkor én nem bírom a fájdalmat
2009. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan tépkedd ki, nem fáj az.
2009. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok, hát akkor majd gyors leszek :)
2009. nov. 22. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor én fakír vagyok, mert a szemöldökcsipeszes szedést nem is érzem. De komolyan. Abszolút nem fáj. Unalmamban sokszor leülök, és elkezdem alakítgatni a szemöldökön csak élvezetből...


Egek, én fakír vagyok... vagy mazohista :)))

2009. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem érzek semmilyen fájdalmat szemöldökszedésnél, sőt még hónalj epilálásnál sem. ;)

És nem azért mert fakír vagyok, hanem mert gondolom még nem sokszor szedted ki a szemöldököd. Idővel hozzászoksz és néhány alkalom után már természetes lesz, hozzászoksz és nem fog fájni egyáltalán. csak kezdetben fájt nekem is, de akkor könnyeztem is. Szal idővel elmúlik.

2009. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nem sokszor szedtem még. Nekem amúgy nem fáj semmi csak ez, rám sokan mondják h mazohista vagyok, de nemhiszem:)
2009. nov. 22. 19:47
 9/9 anonim válasza:
Fagyaszd le :) bármilyen hülyén is hangzik, hatásos! :)
2014. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!