Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a körmösök/f...

Miért van az hogy a körmösök/fodrászok/kozmetikusok nem dolgoznak hétvégén?

Figyelt kérdés

Nem ertem.... miert nem ugy csinaljak h dolgoznak hetvegen is de pl hetfo kedden meg nem. Mert az emberek tobbsegenek nem jó a délelőtt mert dolgoznak/suliba vannak. Én ezert se jutok el sose kozmetikushoz mert sulizok, délutáni időpontjai meg mindig tele vannak. :/



Nem ismerek egy olyat se akik dolgoznának hétvégén. Nem ertem, nem kell nekik a pénz?


2013. dec. 7. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz üzletpolitika. Egyébként az én fodrászom dolgozik szombatonként meg este is, és tudod, nem mindenki dolgozik de., van aki este meg du., vagy otthon vagy nem is dolgozik.
2013. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kozmetikusom szombaton van, hogy reggel 8tól este 8ig dolgozik...


Egyébként meg, ha megy a vendég hét közben is rendesen, akkor minek dolgoznának hétvégén, nekik is kell a pihenő.

2013. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert emberek, ès nekik is lehet hètvègi programjuk???? Èn dolgozok szombatonkènt is, és akkor van legritkàbban vendèg, konkrètan max havi 2. Jelentkezz be időben, ne aznap reggel, amikor menni akarsz.
2013. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt sok vendégük van így is mert rengeteg nő van aki nem dolgozik így az egyetlen délelőtti programja h kozmetikushoz, körmöshöz, fodrászhoz jár. Másrészt rengeteg szalon van, plázákban és belvárosban ahol hétfő-vasárnapig 10-21 óráig megy az ipar, ezek értelemszerűen drágábbak, viszont még bejelentkezni se nagyon kell.

Annak meg semmi értelme, hogy hétfő kedden ne dolgozzanak, mikor legyen a gyerekével, párjával akkor?


De amit mondasz abban van valami, sajnos ez a mai világ egyik nagy problémája a lehetetlen munkaidők (és esetedben iskola ami még fölöslegesebb), a heti 40+ óra melózás és a hétvége kérdése, teljesen máshogy kéne ezt beosztani és akkor lenne az embereknek ideje szórakozni járni, bevásárolni, étterembe, fodrászhoz szolgáltatásokat igénybe venni ami fellendítené talán kicsit végre a gazdaságot.

Bármennyire törekszünk a nagy jólétre, hiába lenne itt jólét ha nincs időnk a sok robotolás miatt elkölteni a pénzünket.

2013. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!