Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lány vagyok és nem szeretnék...

Mort9 kérdése:

Lány vagyok és nem szeretnék olyan "láthatatlan" lenni. Szóval duma, divat, pasizás, barátszerzés kéne kicsit félénk vagyok, de nyitott vagyok ötletekre szóval milyen ötletetek van?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tudsz egyik napról a másikra megváltozni,de ha pl szerintem változtatnál a külsődön valamit egy kis hajvágas ..stb akkor azzal együtt úgymond leküzdhetnéd a láthatatlan éned,és csak az újra koncetrálnál :) Pasiszerzésre ugyanezt tudom mondani,ha kivsit változtatsz magadon lehet feltűnik egy fiúnak hogy milyen gyönyörű is vagy és elkezd beszélgetni veled :) beszelhettek a sulirol,bulikrol,az o erdeklodesi köréről stb. En eddig ennyi otletet tudtam adni :)
2013. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

önbizalmadat kéne felturbóznod, mert ha te magabiztos vagy, mások is olyannak fognak látni amilyennek te magad :) az önbizalom viszont nem csak külsőségeken múlik. persze, csináltass valami új frizkót és vegyél pár csini ruhát, tanulj meg sminkelni. de talán még többet is dobhat rajtad, ha a belső értékeidet is előtérbe helyezed és egyensúlyba kerülsz önmagaddal.

nem akarok feleslegesen itt regélni, ha érdekel, írj üzit. ha nem, akkor sok sikert! :)

2013. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. dec. 12. 20:08
 4/4 anonim válasza:

Ha nem akarsz láthatatlan lenni, akkor dobd fel a séródat meg a ruháidat, viselj menő ékszereket és ne vonulj el a sakorba hanem léhy vodám és mosolyogj mindig.(ne idétlenül XD)

Sok SIKEERT!!

2013. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!