Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől függ ki...

Szerintetek mitől függ ki hány kg-nak néz ki? Reális testtömeg indexet számolgatni?

Figyelt kérdés
Elég vastag csontjaim vannak, mindig nehezebb voltam a kortársaimnál, de nem vagyok kövér. Jó nagy mellekkel is megáldott a jó Isten. Senki sem hiszi el, hogy 72kg vagyok, 60nál többet senki nem mond, ledöbbennek mikor a mérlegre állok!
2009. nov. 24. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A háj nagyobb területet foglal el mint az izom, tehát ha valaki 70 kiló, tiszta háj, az kövérebbnek néz ki mint az aki sportol, és nemcsak háj, hanem izom is van rajta.


Emellett számítanak az arányok, ha valakin egyenletesen oszlik el a súly, vékonyabbnak is tűnhet mint az, akinek csak hatalmas hasa van pl.


Emiatt felesleges testömegindexet számolni, mert mérlegen ácsorogni.

Én 1704 cm vagyok, 70 kiló, és fel tudok úgy öltözni, hogy kevesebbnek nézek ki sokkal (de úgy is, hogy kinézek 80 kilónak :))

2009. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezért felesleges kilóra menni, inkább kinézetre. hiába vagyok nagyon alacsony (162cm), 52kg-osan mindenki azt kérdezte, hogy beteg vagyok-e, mert úgy nézek ki, mint egy afrikai éhező. 55-56kg-osan vagyok okés. legjobb barátnőm meg 168cm-hez 54kg-mal néz ki jól. furcsa, de így van. valószínűleg a testfelépítéstől is függ, meg még sok mindentől.
2009. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!