Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és 173 cm....

13 éves vagyok, és 173 cm. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Annyira rossz,mert mindig ilyen 18 év körüli csajnak néznek, de mikor megkérdezik, hogy hány éves vagyok tátva marad a szájuk. Néha annyira cikin érzem magam. Nem vagyok kövér, inkább vékony, de akkor is zavar.
2008. júl. 14. 15:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%
Atlétikázz, sportolj. A magasugrás tuti bejön majd és ott van egypár jó pasi, ha jól érzed magad, nem fog zavarni.
2008. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy érted a kérdésed? Hogy tűnhetnél fiatalabbnak? Szerintem ne akarj fiatalabbnak látszani, fogadd el amilyen vagy. ELképzelhető hogy már nem is fogsz nőni többet, akkor meg bőven jó az a 173cm. :) Ne érezd magad cikin, semmi rossz nincsen ebbe. Én 18 vagyok és 14nek néznek, de nem érdekel. Szerintem téged se érdekeljen. :) Mondjuk, ha nagyon zavar akkor öltözz kislányosan, illetve egy frizura váltás is segíthet. akkor szerintem nem néznek majd annyinak.
2008. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ismerős a probléma,énis 170 cm voltam 13 évesen.bár gondolom ez rajtad nem segít..:)de tök jó mert 1 csomó helyre beengednek ahol ha tudnák a korod nem is mehetnél:pnem amúgy a viccet félretéve sajnos nem tudsz mit tenni,maximum ruhákkal meg egyéb öltözködési praktikákkaL csíphetsz le a magasságodból...de hidd el nem érdemes,te ilyen vagy,és hát úgyis megállsz majd a növésben,addig meg legyél büszke h.ilyen szép magas csaj vagy:)híres modell is lehetsz még:Pja és én már 17 vagyok,és lépzeld 176 cm és már nem nagyon növök..:)
2008. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A 2. válaszadónak:nem az,hogy fiatalabbnak akarok tűnni,hanem,pl.,hogy mit tehetek az ellen,hogy v.mikor ne legyen ennyire ciki,stb.
2008. júl. 14. 15:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

a te korodbeli lányok inkább azt akarják elérni hogy idősebbnek tűnjenek. Sok embert meg az zavar hogy alacsony, de próbálják magukat így elfogadni. Valószínűleg már nem fogsz többet nőni, énis 13 évesen álltam meg a növésben, azóta is 164 cm vagyok. De ha nőnél is, kit zavar?

off: máshol éheznek, háborúznak, sorra halnak meg az emberek, itt meg pár centin múlik a világvége?

Próbáld meg elfogadni önmagad mert soha nem leszel teljesen boldog másképp!!

2008. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

26 evesen megkert egy ismerosom, vegyek neki egy doboz cigit kozben meg kinn rohogott a bolt elott, mert tudta nemhogy 21-nek de meg 18-nak sem nezek ki....

Nehez ez. Kulonosen ez a 13 ev olyan erzekeny. Probald elfogadni magad es tudom, hogy ez nem konnyu...

Igy a 34-hez kozel mar rendesen elvezem, hogy nem vagyok tobb mint 24 optikailag.....

Az egyik legjobb baratnom 183 cm magas....tudod milyen jo no lett belole? O is vezna volt, meg bena es ket szot nem mert szolni soha. Mostanra azonban ...wow...

Probalj ne stresszelni ezen. Tudom, hogy 13 evesen a napok nem telnek olyan gyorsan...de eljon a te idod is amikor ez mar nem jelent majd szamodra problemat.

2008. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,kicsit megnyugodtam,hogy lehet,hogy már nem növök tovább.Csak ez az osztályba is annyira ciki nekem,mert csak 1 fiú van,aki akkora mint én,és a többi mind olyan pici,tudom,hogy ők majd később nőnek,de gyakran gondolkozom azon,hogy milyen lehet ilyen korban kisebbnek lenni,de tényleg megkell próbálni elfogadni magam olyannak,amilyen vagyok.
2008. júl. 14. 15:44
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
oo mit nem adnék, hogy idősebbnek nézzek ki a koromnál... szerintem inkább örülj neki, ne érezd cikinek!
2008. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
én is 13 éves vagyok lány... één 160cm vagyok..és nekem ez igy nem valami jo mert sokszor fiatalabbnak néznek...nagyon idegesito ,meg ciki...de ha belegondolok hogy még noni fogok,akkor máris jobban vagyok...te is gondolj bele hogy mindne osztálytársad is lessz ilyen magas..sot még buszke is lehet rá hogy tesin te vagy az elso stb....érezd magad jol,és fogadd el ugy magad amilyen vagy..nem az afo hogy hoygna nézel ki,hanem hogy milyen vagy legbelul...és ha lessz egy barátod akit szeretni fogsz és te is ot.,és kicsit alacsonyabb is lessz nálad,nem fog neki számitani.... :-)))))) sok sikert..! udv Bettyna
2008. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én is 13 éves vagyok, és 165 centi... engem is 18-nak néznek sokszor, de én örülök neki! gondolj bele, mennyi előnyöd is származhat akár ebből. ;)
2008. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!