Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én 20-éves srác wok es 195cm...

Én 20-éves srác wok es 195cm magas! Mit tehetek ellene, hogy jobban érezzem magamat a bőrömben? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sokszor mongyák,hogy égimeszelő stb.!meg mindig mongyák,hogy húzzam ki magam de mindig elfelejtem!! A csajoknak mi jön be MAGAS_ALACSONY -pasi??
2011. júl. 12. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy bajom van az alacsonyakkal, de ha látok egy magas pasit, attól eltudok olvadni. Szerintem a magasak "szexik", nekem nagyon bejön. :D
2011. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp a magasak jönnek be inkább (nekem is), de fontos azért a külső is, meg a szimpátia. Tehát ha választanom kéne egy 195 cm, de nem valami helyes, vagy nem szimpi fiú, és egy 177 cm helyes, szimpatikus közt, biztos az utóbbit választanám. (én 175 cm lány vagyok).
2011. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

hát én örülnék annak ha olyan magas lennék

amúgy mások gúnyos megjegyzéseivel sztem ne foglalkozz, az NBA-ben sőt a magyar kosárlabda bajnokságban a centerek többsége 210 fölött van

az meg emberfüggő hogy kinek mi jön be, biztos vannak akik kifejezetten szeretik a magasabb palikat

2011. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és ha egy 160-cm magas jó pasi vagy 190cm m. átlagos pasi közt kéne választanod?
2011. júl. 12. 00:49
 5/17 anonim ***** válasza:

A 175 -ömhöz hüén néznék ki egy 160 cm-res pasival, ugyhogy a "kémia" szerint a 195-öst választanám! :)


De nyugi, alapból is a magasakat szeretem, (mit szeretem, imádom!!), akikre a szó szoros értelmében is fel tudok nézni. Nekem se könnyű a 175 cm-remmel, lányként :( Kevés a tényleg jó pasi aki ilyen magas is. :)


De ha a magas mondjuk nem szimpatikus valami miatt, akkor inkább keresnék egy harmadikat.

2011. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami, nálam egy 160 cm-res pasi nem lehet jó pasi, hiába néz ki jól, meg szép izmos, ápolt... akkor is csak 160 cm... az nekem nem férfias.
2011. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szerintem az intelligenciáddal van problema.
2011. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ha egy fiú magas mert énis magas vagyok.
2011. júl. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Imádom a magas pasikat és rengetegen vagyunk még ezzel így, szóval ne legyenek gátlásaid emiatt.
2011. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal előnyösebb egy pasinak, ha magas 185+. Amúgy ahelyett, hogy ezen agyalsz, inkább fejleszd a helyesírásod, és a fogalmazási késséged, mert most elég gáz mindkettő. 19L
2011. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!