Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divatos, vonzó férfi nyaklánc...

Divatos, vonzó férfi nyaklánc 19 évesnek. De milyen? (leírásban részletes leírás, hogy milyen alkatú, kinézetű és stílusú személyre keresek)

Figyelt kérdés

Mint a fenti kérdésben is szerepel, jómagamnak keresek egy divatos valamint "szexi"/vonzó nyakláncokat.


Nők és férfiak véleményét egyaránt várom, hisz míg a nők tudják hogy számukra milyen nyaklánc vonzó egy férfin, addig a férfiak az eddigi tapasztalataik alapján szintén tudhatják mi is a divatos vagy vonzó.


Én azon az állásponton vagyok, hogy egy férfin vagy nagyon jól tud állni egy nyaklánc vagy pedig rémesen. Szeretnék inkább az első csoportba tartozni, habár ez már inkább kinézet kérdése, hogy kihez is illik nyaklánc és kihez nem.:)


Pár információt leírok magamról a könnyebb elképzelés érdekében:


-Mint már említettem 19 éves vagyok.


-Sportos, izmos a testalkatom. ( Deltás )

Mivel itt egy 2 szekrényes izompacsirtát is ellehet képzelni, így még azt leszögezném hogy nem vagyok magas, átlagos a testmagasságom, mindösszesen 177-178 cm, a testsúlyom pedig 71-73 kg között mozog, így nem a kétszekrényes kategóriába tartozom hanem a pont ideális deltás alkatúak közé.


-Hajam színe nagyon sötét barna. Ehhez hasonló stílusú ( [link] ). Pontosan ugyanolyan formájú/stílusú hajat természetesen nem találtam, de ehhez nagyon közel áll, mindössze annyi a különbség hogy felül egy hangyányit rövidebb.


-Szemem színe szintén sötétbarna.

-Szakállat, bajuszt nem szoktam hordani. (vagy nagyon ritkán egy kis borosta)


A következő nézőpont, mivel az öltözködési stílust is számításba lehet venni valamint ez is szerepet játszhat hogy kihez mi illik így erről is írok pár szót.


- Nadrág: Mindig farmer, inkább sötétebb színű ( nem külön jelenleg divatban lévő szín mint pl barna vagy bármely más, a szimpla divatos farmerek ami akár picit igényesen szaggatott vagy nem).


- Póló: Formailag leginkább V nyakú pólóim vannak ( nem a gyökér V nyak ami lelóg a kitudja meddig, hanem a divatosan kivágott V nyakúak). Avagy galléros pólók amikor is a póló felső része olyan mint egy ing o.O ezt nem tudom hogy hívják. Bő 90%-ban ilyen fillngű pólóim vannak. Ezen kívül még ingeket szeretek hordani.

Színileg: A szürke elég sok árnyalata (habár inkább közép vagy sötétebb szürkék), fekete, fehér, kék.

Pólóim nem mintásak hogy legyen rájuk nyomva valamilyen jelkép, forma , vagy figura.


- Karórát, karkötőt nem hordok (de ha ehhez is tudtok valamilyen vonzó divatosat, akkor ilyet is szívesen fogadok ;) ).



Amit mindenképp szeretnék elkerülni, az az ezüst, arany vagy bármely más (nemes-)fém láncok. Láncra mindenképp valami bőrt szeretnék.


Amit előnyben részesítek az általában a fogas, fogőrleményes, csont , csontőrlemény, fa medálok de a fémektől vagy bármely más egyébtől sem zárkódom el amennyiben divatos és továbbra is vonzó! :)


Találtam már pár kérdést ezzel kapcsolatban, de sehol sem találtam részletesebb leírást sem az illetőről aki keresi, sem arról hogy milyet is keres pontosan.


Remélem ezek tudtában is tudtok segíteni! :)


Előre is köszönöm! :)



2013. dec. 25. 19:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!