Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem idétlen ha...

Csak szerintem idétlen ha valaki rossz melltartó méretet hord?

Figyelt kérdés

Most éppen ezen a képen mosolyogtam... Szerintem egy 2 mérettel kisebb is elég lett volna nem értem miért kell egy B kosárra D-t adni.

A lány amúgy szép szerintem csak a melltartót nem értem


[link]


2013. dec. 27. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
én is idétlennek tartom,de néha megesik az ilyen,próbálom elkerülni,de 2méret között vagyok,ha a kisebbet veszem akkor kibuggyan,ha a nagyobbat akkor meg eláll,úgyhogy nem mindig egyszerű a dolog
2013. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az úgy érthető de a képen levő az elég szélsőséges szerintem. :D
2013. dec. 27. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb hogy valaki D-s E-s kosárral nem keres rendes melltartót hanem vesz egy nagyobb körfogatú C-st aminek aztán a hátpántja a lapockájáig csúszik.
2013. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kitomte a hajaval:D
2013. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ebben az esetben igen... de mondjuk én azok közé a szerencsétlenek közé tartozom akik az A kosárméretet sem érik el, de kisebbet meg nem találok... tehát marad az A és akkor kicsit eláll... de amúgy amikor két méret köztt vannak és a nagyobbikat veszik föl akkor szerintem nem....
2013. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itthon sokkal gyakoribb hogy túl kicsi kosárméretet és nagy hátméretet választanak. Angliában, amerikában nem ritka a boltokban a H, J, K kosár sem. nem azért mert ott mindenki dinnyéket hord, hanem mert máshogyan hordják őket. Én sokáig szenvedtem kényelmetlen 90 D-s meg DD-s melltartókkal, mire rájöttem hogy 80 G vagy H kosár a jó. Nézzétek meg hogy milyen méret szerint vásárolnak külföldön sokan: www.bratabase.com
2013. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a gáz, mikor a facebook hercegnők a nyakukba tolják a mellüket.

Az a ciki, hogy ilyenkor csak lájkolják és senki nem olyan belevaló hogy odaírja, kinőtted a ruhádat, nincs pénzed újra? Vagy valami ilyesmit.

2016. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!