Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercinget ki lehet cseréln...

Orrpiercinget ki lehet cserélni csak úgy másfajtára?

Figyelt kérdés
Már július eleje óta van kis köves pc-m. Ezt szeretném lecserélni egy patkó alakúra, vagy karikára. Ezzel csak annyit kell tenni, hogy egyiket kiveszem másikat berakom, mint egy fülbevalónál, vagy pedig ki kell venni, és újra kell szúratni?

2013. dec. 28. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne újra szúratni? Annyi idő alatt amíg kicseréled, nem nő be :)
2013. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, csak nem tudom, hogy mennyire nehéz másikat belerakni. de köszönöm a megerősítést :))
2013. dec. 28. 20:24
 3/3 anonim válasza:
Szia! Amikor én szurattam az orrom szintén kis köves pct kértem bele, majd egy hónappal később kicseréltem karikára. Egy a fontos: amikor szurattad megkérted, hogy karikára szúrják? Mert ha nem akkor elvileg nem tudsz majd karikát tenni bele. Patkót sztem igen, bár ebben nem vagyok jártas... A csere elég komplikált, ugyanis ha még vissza akarod majd valamikor tenni a köves pcd, akkor mindenképpen ugyanolyan vastagságú karikát tegyél bele. Ezzel csak egy a gond: a golyózár. Nekem 1.5 órámba telt mire az a kis szar gyolyó végre bepattant a helyére, úgyhogy ha nem akarsz 3 napig piros orral mászkálni bízd szakemberre a pc cserét :) Remélem segítettem! Sok sikert!
2013. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!