Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni sima körömlakkozás...

Otthoni sima körömlakkozás mitől lehetne tartósabb? (1-2 nap alatt lepattog) Milyen fedőlakkot vegyek?

Figyelt kérdés

Jobb ha több rétegbe kenem a színt? Vagy a szín alá rakjak valamit illetve rá is?

Mit?


2013. dec. 29. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni, hogy felkenem először a színeset,aztán rá egy réteg Miss Sporty Disco Tech átlátszó fedőlakkot. Így elég tartós szokott lenni! :)
2013. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kb. mennyire? :) Hány napot bír?

2013. dec. 29. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét után is csak egy kicsit van lepattogva a vég,de csak akkor feltűnő,ha direkt azt nézem!
2013. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hű, jól hangzik! Köszi! :)
2013. dec. 29. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2013. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem ami a legjobban bevált, az az essence "better than gel nails" fedőlakk. itt a link: [link]


ezt a végén 2x kell rákenni, és sokkal fényesebb, mint bármely más fedőlakk amit eddig használtam. legalább egy hétig bírja. barátnőim is ezt használják, nekik is nagyon bejött.

megéri az árát teljesen (kb 900ft)


18L

2013. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem a műkörmös tanácsolta hogy egy picit reszeljem meg a körmöm így jobban beleragad a lakk
2013. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pl ha mondjuk kékre szeretnéd festeni a körmöd,akkor vigyél fel két réteg kék lakkot,várd meg míg teljesen megszárad,és utána én egy átlátszó körömlakkal is be szoktam kenni. ( NYC - t használok ) :)
2014. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem az alaplakk fontosabb, mint a fedőlakk!

én úgy szoktam, hogy 1 réteg alaplakk, 2 réteg színes, 1 réteg fedőlakk, így 6-7 nap nekem :)

2014. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!