Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Izmosnak számít a hasam? (kép)

Izmosnak számít a hasam? (kép)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, viszonylag sportos, de a hasammal soha nem békültem ki :/ :)

szerintetek milyennek számít a hasam? nem tudom eldönteni , hogy ez most kónak számít, vagy semmi különös nincs rajta, korombeliekhez képest ez semmi...

itt vannak a képek: (bocsi a nagyon amatőr cenzúráért, telefonnal csináltam, és eléggéá siettem vele:D )


[link]


[link]



2013. dec. 30. 10:50
1 2
 11/19 anonim válasza:
1 másik kép nincs róla véletlen? ahol nem ebben a pozicíban lefényképezve? :)
2013. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

van másik kép is:)

tudom hogy nem valami izmos,de ne felnőtt emberekéhez hasonlítsuk, hanem a korosztályomhoz:D

2013. dec. 31. 16:41
 13/19 anonim válasza:
izmos az, csak más képet linkelj! :D
2013. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válaszolót azért nem értem, mert a korombeli ismerőseim közül rengetegnek van kockás hasa, mondjuk én is csodálkozok ezen.

A hasad normális szerintem, de gyúrj még rá. :)

14/L

2014. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
amikor én voltam 15 éves kb 3pasinak volt izmos kicsit a teste az osztályban szóval nem hiszem h 6 év alatt sokat változott volna a dolog mivel a legtöbb fiú már 8 évesen kövér pl járok kondizni és 2kisfiút is hoz az anyukája edzeni. szóval edzz rá és majd jó lesz de már nem a 0 ról indulsz és fogynod aem kell így pár hónap alatt szép lesz!
2014. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

lapanyagnak nagyon jó, rágyúrsz pár hétig/hónapig keményen, és jó leszel..:)

13/L

2014. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Alapanyagnak nagyon jó, rágyúrsz pár hétig/hónapig keményen, és jó leszel..:)

13/L

2014. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Hát haver ne sértődj meg,de nekem akkor volt ilyen amikor 12 környékén lehettem.Most 14 vagyok és ennél sokkal de sokkal izmosabb vagyok.Mondjuk az én hasam már olyan mint egy felnőtté,de kezdj el edzeni,én kivétel nélkül naponta csinálok 150 felülést már 1,5 éve,hidd el van hatás
2014. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
2014. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!