Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor számít egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor számít egy lány nagyon izmosnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már látszódnak az izmai! mint egy testépítőnek
2012. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni izlés dolga, hogy kinek mi tetszik vagy nem tetszik. Ezt igazán távolból megmondani nem lehet.

Vagy bejössz a pasinak vagy nem. Ha annak nem akkor majd egy másiknak igen.

Engem pl nem zavar, az izmos női lábak viszont nagyon tetszenek. Szeretem is érezni a fülem mellett!

2012. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem naturál (:

Laikusok, hozzá nem értők (pl az első válaszoló) kedvéért elmondanám, hogy a testépítő nők MIND EGY SZÁLIG kokszolnak, szteroidoznak, tehát HORMONTARTALMÚ GYÓGYSZERÉSZETI készítményekkel lövik magukat, orvosi felügyelet mellett (nem, nem a "porok"). Nekik ez az életük, a hivatásuk, megvan a motivációjuk és a hátterük, hogy ezt csinálják, tudják, hogy az átlagembernek nem tetszenek, de marhára nem érdekli őket, mert mással foglalkoznak. Nemtudom hogy vagytok vele, de én ártatlanul az utcán sétálva SOHA nem láttam még csak hasonlót sem, pedig az ország legnépesebb városában sétálgatok. Ezért teljesen irreleváns őket hozni példának, ha a valóságban úgysem találkozunk velük. Maradjunk inkább a hétköznapilag elérhető csajoknál, akik biológiailag eredendő alacsony tesztoszteron és egyéb izomépítő hormonszintjük miatt akárhogy igyekeznek, nem tudnak túl nagy izomtömeget elérni. Aztán az is számít, hogy mennyire fedett, tehát mennyi zsír van az izom mellett. Ez ingadozik, állandó formát nehéz fenntartani, néha több van, néha kevesebb. A sokat szidott atomszálkás formát is kb lehetetlen sok ideig fenntartani, és ahhoz is nagyon oda kell figyelni, tehát megintcsak kiesett, hogy majd sok ilyennek hoz össze a sors. Ha egy átlagcsaj sportolni, kondizni kezd, és tegyükfel pár évig viszonylag jól odafigyel a dolgokra, kb valami hasonló szint érhető el: [link]

[link]

De azért már ehhez is ügyesnek kell lenni, és persze genetikafüggő, hogy pontosan milyenek az izomtapadások, milyen gyorsan és jól mennek a tömegelési-szálkásítási szakaszok.


Információkat első kézből kapok, mert a barátnőm is csinálja, kb egy éve, és azért már látszik az alkatán, de ettől csak sokkalta jobban néz ki, mint az átlag. De tényleg. Ilyennek kéne lennie a híres "van mit fogni"nak :P És mellé feszes mindenhol az izom miatt.

2012. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na igen én is ezt olvasom sok helyen , de most sokan mondják h elég izmos vagyok csak szálkásítanom kell már(azon is vagyok , de ez a nehezebb:/).
2012. okt. 7. 12:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Képet! :D Hát igen, a szálkásítás sokkal nehezebb, de megéri. Ugye képben vagy, hogy mit meg hogy kell?
2012. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából tudom. Bár most lesz segítségem ha minden igaz. Csak sajnos még nehezen jön össze a dolog. Képet max privátba.
2012. okt. 7. 12:35
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá! (: A sportrovat is hasznos itt az oldalon, ha elakadsz, olvasgathatod.

Persze, jöhet nyugodtan privátba, még arc sem kell, csupán megmondom túl izmos vagy-e :D

2012. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Engem "izmos lánynak" tartanak, sokak szerint túl izmos vagyok a 33 centis bicepszem miatt. De engem ez nem nagyon érdekel, én így érzem jól magam a bőrömben! :) A legfontosabb az, hogy mi jól érezzük magunkat a bőrünkben, nem szabad törődni mások fikázásával.

Ha szálkásítani szeretnél, vagy csak egy kicsit bizonytalan vagy, akkor nyugodtan keress meg priviben! Sok hozzánk hasonló lánynak segítettem már! :)

21/L

2012. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kati91 nekem is írt :D köszi

nekem is 33cm a bicepszem, de én pici vagyok, és ez még elmegy (fiúk véleménye alapján), szóval ne aggódj :)

2012. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nekem is 33cm a bicepszem :D
2012. okt. 7. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!