Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen körmöm legyen?! :-)

Milyen körmöm legyen?! :-)

Figyelt kérdés

Ezekre gondoltam, és értelemszerűen ezek közül lehetne választani:

ezüst-pink-fekete

arany-piros-fekete


az első kombinációval az a bajom, hogy sokszor volt már nálam az ezüst-fekete páros, a második kombinációban pedig a piros színért nem igazán kedvelem...a sima arany-fekete jó lenne, de olyan van egy ismerősömnek is, és ennél azért egy fokkal szeretnék egyedibb lenni:D

esetleg arany-pink-fekete? bár nekem kicsit furcsa lenne az arany-pink párosa, de néztem képeket, és nem néz ki rosszul, de mégis olyan fura, ha megpróbálom elképzelni.


Segítsetek légyszi!:) Köszi mindenkinek előre is és természetesen megy a (Y) :)



2013. dec. 30. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
pink alatt különben valami világosabb rózsaszínre gondoltam:D
2013. dec. 30. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem egyértelműen az arany-piros-fekete kombó tetszik a legjobban,ezek a színek nagyon illenek egymáshoz és még szilveszteriek is :D egyébként meg a piros körömnél nincs nőiesebb körömlakk,mindenkinek borzasztó jól áll szóval hordd szerintem :)
2013. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arany-piros-fekete sokkal ünnepibb.A piros amúgy is dögös.;D
2013. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Végül simán arany-fekete lett, de majd ha sajátkezűleg festem, akkor kipróbálom az arany-fekete-piros kombinációt:)

2013. dec. 31. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!