Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hasznaltal mar Dental White...

Hasznaltal mar Dental White fogfeheritot? Velemeny?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni, de nemtudom hogy jo-e ? Hatasos-e ? Es legfokeppen, hogy nem e rongalja a zomancot ?
2009. nov. 28. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogorvos véleményét kérdeztem ki és saját tapasztalataim is leírom. Szóval használtam már fogfehérítő fogkrémeket drágábbat olcsóbbat egyaránt de semmit nem használt.

A fogorvost kérdeztem mi lenne jó rá, azt mondta van egy kb 15 ezer forintért megvehető szett ami világosít a zománcon, ha ő csinálja akkor 20ezerbe kerülne, de ugyanazt használja.

Illetve ezek a fehérítő fogkrémek csak az elszíneződésre jók, pl cigi, tea kávé stb. Ha a fogad színe alapból sárgásabb akkor csak eza fényes cucc tud rajta segíteni de csak 2 árnyalattal teszi világosabbá, ami ha belegondolsz nem olyan sok.

Próbálkozni lehet, de csak akkor éri meg ha elszíneződésre használnád.

2009. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igen szart se érnek ezek a cuccok... ha pár hetente a fogkrémedre szórsz egy kis szóda bikarbonát rem jol irtam XD az szépen fehéríti. És ne mondjátok, hogy káros mert vannak ismerőseim akik ezt alkalmazzák éniscsináltam már semmi baj nem lesz tőle. Sőt még mamámék is csinálták ezt...
2009. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!