Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kilónak saccoltok?...

Hány kilónak saccoltok? Nagyon durván kövér vagyok? 160cm vagyok

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. jan. 2. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Eléggé,bocs.160 centidhez lehetsz olyan 80 kg.Egy tizest minimum le kéne dobni,ez nem egészséges és főleg nem esztétikus.:)
2014. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ebben a ruhában ezt elég nehéz lesz kitalálni.
2014. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de hogy lehet megmondani,hogy mennyit kéne fogynia hogy esztétikus legyen,ha gyakorlatilag csak a kabátot látjuk?Értem én,hogy picit széles,de az alakjából semmi sem látszik,így nehéz esztétikáról beszélni,arról nem is szólva,hogy vannak akik 2-3pulcsit is magukra húznak mert nem bírják a hideget.

Légyszi,ha tudsz csinálj valami más képet!

2014. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát figyelj..ha úgy viszonyítok,hogy én 165 cm vagyok,és 14 évesen így néztem ki 75 kilósan..akkor kb 75-nek mondanálak.Ez persze lehet több,kevesebb is hány éves vagy?
2014. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát,igen,eléggé be van öltözve.Én a lábát néztem,de most,hogy mondod,lehet hogy 2 naci van rajta...:P
2014. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!