Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű körömlakk márka?

Figyelt kérdés
Olcsóbb fajtából és drágább fajtából is szeretném ha leírnátok (árakat is).
2014. jan. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeretem a NYC-et olyan 400és 550 ft körül vannak. Egyik kedvencem még a Rimmel London 700-800 ft kb.

A legnagyobb kedvencem a Manhattan ami 1000 ft körül van de én akciósan 600-700 ft örül is szoktam őket vásásrolni.

2014. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kedvencem egy viszonylag olcsó fajta, 500Ft körül van, Jollie France a neve. Nagyon jó színei vannak, nem szárad be hamar, jól fed és nem pereg le. De sajnos már csak egy helyről tudok, ahol lehet kapni, egy aluljárós kisboltban a Nyugatinál Pesten. Pedig régen minden második százasboltban ott volt. Fedőlakkért mindig oda megyek, mert nálam ez az egyetlen fedőlakk, ami nem keni szét a körmeimre rajzolt mintákat.

Az Essence Colour&Go lakkokat is szeretem, most nem olyan rég vettem egyet és 600Ft körül volt. Ebből is nagyon jó a színválaszték, és tényleg gyorsan szárad. Ezekkel annyi a bajom, hogy nagyon vastag az ecsetük (vagyis inkább az én körmeim túl keskenyek), úgyhogy mindig külön ecsetet kell használnom hozzájuk.

Drágábbakat nem szoktam venni, egyszer kaptam valami 1500Ft körüli értékű lakkot, ha jól emlékszem, Astor volt, de nem estem hasra tőle.

2014. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a moyra
2014. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) (még lehet írni aki gondolja)

Amúgy hallottatok már a Toma nevű körömlakkról, az jó?

2014. jan. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!