Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15-én köldökpiercinget csinált...

15-én köldökpiercinget csináltatok, már nagyon nagyon várom, de mire számítsak? Mikre kell (jobban) odafigyelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a piercer majd elmondja, de úgy gondoltam, hogy attól még megkérdezem.

Előre is köszönöm a normális válaszokat !



2014. jan. 4. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, nem nagy dolog :-)

Én mindent betartottam, amit elmondtak, de soha nem is volt gondom vele. Strandra nem mentem, sőt, még a fürdésnél is nagyon figyeltem, hogy még véletlenül se érje víz. Éjszakára kezdetben leragasztottam, első napon a tapasz végig rajta volt. Én Tetran kenőccsel kentem, nekem nagyon bevált, azóta a többi piercingre, fülbevalóra is azt alkalmaztam.

Úgy igazából másra nem emlékszem, mert nagyon régen volt... Talán ezek voltak a fontosabbak :-)


21/L

2014. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van egy ismerősömnek, mindig be van gyulladva, meg beleakad a pulóverba. senki nem lesz szebb a pirszingtől meg okosabb se. videókat nézhetsz róla: youtubon vagy az alexpix tv-ben. elég kínzásnak tűnnek a vastag tűvel való átszúrások. nekem nem kéne ingyen se.
2014. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne áztasd, 2 hétig kerüld a kádfürdőt

Betadin tökéletes, de tengeri sós víz is jó

Olyan pc-t vegyél ami nem lingi longis. Sima egy köves, különben beakad

2 hónap a gyógyulás. Gennyedzhet, gyulladhat...ezek mind normális reakciók. Végül is egy idegen dolog van a bőrödben.

Két hónapig ne cserélgesd! Nem szabad kivenni.

Viszkethet. Ez normális..ekkor kezd gyógyulni

6 hónap a forrás idő. Ezalatt akár órákon belül is beforrhat a seb

Elején mozgasd naponta de ne ráncigáld.

Ne félj. Kellemetlen és fura lesz. De megszokod és nagyon szeretni fogod majd :) első hónap-két hónap előfordulhat hogy gyulladt, gennyes lesz, de ezt betadinnal tudod szépen kezelni. Meg körömvirág krémmel kezelheted ha gyulladt. Ne piszkáld az a titka. Ne tapizd a sebet, ne pöcköld stb....nehéz megállni, hogy ne nyúlj nagyon hozzá, de muszáj :)

2014. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát nekem legelösször még az ülés is irritáló volt:) persze ez 2-3 nap alatt elmúlik:) a hajolás ami elég nehéz még:P én nem feküdtem hason vagy 2-3 hétig... persze ne áztasd meg ilyenek de ezt úgyis elmondja aki szúrja a hasad. Ne aggódj nekem kedden megcsinálták és hétfőn már simán mentem vele bulizni szal ilyeneket ne hidj el hogy 1 hétig feküdsz vele mert ez nagy baromság:)
2014. jan. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!