Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akármilyen ajakápolót használo...

Akármilyen ajakápolót használok, nagyon gyorsan megszokja a szám?

Figyelt kérdés

Van, ami egy hét folyamatosa használat után sem működik már, de ha egy kis kihagyással visszatérek, megint jó.

Pedig nem kenem a szám minden 5 percben, napi 1-2szer csak.


Bennem van a hiba, vagy ezek a termékek tényleg így vannak kialakítva?


2014. jan. 5. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére ritkán kell, de van olyan, amelyiket ha használom 5 perc múlva olyan, mintha nem tettem volna. Vettem egyet az avontól, a vaníliásat. nagyon jó, sokáig tart s véd :D próbáld ki ha gondolod
2014. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jelenleg The Body Shop kakaósat használtam, mert imádom az illatát, de huzamosabb használat mellett ez is ugyanúgy végzi. Le is kellett állnom vele.

Eddig egyedül az Oriflame univerzális balzsamjában nem csalódtam, csak ne lenne ilyen nehéz beszerezni.


Köszi a tippet, utánanézek :)

2014. jan. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!