Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. s! Mit csináljak izzadás...

S. O. s! Mit csináljak izzadás ellen? (többi lent) 14l

Figyelt kérdés
Már minden tőlem telhetőt megtettem beleértve exodor az összes dezodor stb. És a legrosszabb ebben hogy emiatt vagyok nagyon szégyenlős..nem írok kibontatkozni és magamat adni a másik hogy lett barátom is tehát így még rosszabb a helyzet
2014. jan. 6. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a solutio antisudorica-t is próbáltad? én attól egy cseppet nem izzadok napokig... nem hinném, hogy túl egészséges, de rengeteg önbizalmat ad. mióta rátaláltam újra tudok hordani színeseket és egy pillanatig nem kell aggódnom, amikor mondjuk egy kék hosszúujjúban feltett kézzel nyújtózkodom! :)
2014. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egeszsegugyi oka is az izzadasnak, ha tenyleg semmi sem segit akkor menj el egy orvoshoz.
2014. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem normálisan bő az izzadás, akkor botox injekcióval csökkenthető.
2014. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A legrosszabb hogy kellemetlen szaggal is jár
2014. jan. 6. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:

izzadas ellen nen tudsz mit tenni, de ha a szagokat okozo bakteriumokat el tudod tuntetni az fel siker. ha indulas elott bekened az izzadekony reszt szodabikarbonaval vagy ecettel vagy citromlevel az eltunteti a szagot.

nekem ezek bevaltak, foleg a szodabikarbona.

remelem valamit segitettem :)

2014. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

solutio antisudorica. nekem bevált:)

az izzadásnak lelki okai is lehetnek.ne stresszelj annyit

2014. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!