Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megnövelni a...

Hogyan lehet megnövelni a melleket? Műtét kizárva!

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy kicsik a melleim és nem tudok mit tenni ellene. Bármilyen tanács jol jöhet! 19/L
2009. nov. 30. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
S_E_H_O_G_Y!!! bocs, de inkább fogadd el magad, sokkal többet ér mind neked, mind a kisugárzásod is vonzóvá válik, mind1 hogy 75-80 vagy 85...ennyit erről.
2009. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne törődj vele, törődj bele. Ha meg nem megy, kezdj el pénzt gyűjteni. Ha lenne nem műtétes, nem sok százezres módszer, szerinted lennének még lapos nők, akiket zavar a melleik mérete?
2009. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos nagymellűek írtak előttem, ők nem érzik át ezt a helyzetet, én viszont igen. Ezen az oldalon írtm múltkor egy lány, hogy neki nagyon is bevált egy mellnövelő és feszesítő krém és kapszula. Ez csak növényi eredetű anyagokat tartalmaz, semmi hormon. A hivatalos oldalon elolvastam, mit írnak róla, és akik véleményezték a terméket, mindnek hatásosnak bizonyult. A baj az, hogy nem emlékszem a nevére, de ha keresgélsz egy kicsit, biztos megtalálod, ne haragudj. Ja, és egy picit drága.Sok sikert! =p
2009. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

ez az, megtaláltam.

előző voltam

2009. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is hasonló a helyzetem, de elfogadtam magam, jólenne-jólenne, de elégedett vagyok, persze van egy társam, aki így imád (amúgy is fenékfanatikus). Amíg nem tudod elfogadni magad, addig tök mind1 mekkora melled van, ezek a kapszulák meg a világ lehúzásai, ha képes vagy venni, akkor a világ hülyéje vagy, mert maximum azt hiszed h nagyobb, de hogy az életben nem lesz az az tuti. Semmi hormonális, csak gyógynövény, háháháhá, melyik mezei virág növeszti a melleket... ne vicceljünk már. Kész átverés az egész.
2009. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mármint testméretekben hasonló
2009. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tornázz sokat és csinálj mellizom erősítő gyakorlatokat. Keress rá a neten.
2009. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a fogamzásgátló növesztheti is a melleket..
2009. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lett valami eredmény kérdező? Én is már sok mindent kipróbáltam. Most jön a hipnózis, egy hét múlva megyek.
2010. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pff, hipnózissal mellet növeszteni. Azt tudod, hogy ez kb annyit ér, mint az expressz.huról kihívott sarlatán halottlátók?

Beszarok rajtatok.

2010. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!