Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Díszítő ecsetet...

Körmösök! Díszítő ecsetet honnan tudom hogy milyen körmöt (zselés, porcelán, vagy saját) lehet vele díszíteni? Mintát rajzolni vele?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem ecsetet hogy díszítgessem magamnak a körmeimet,de nem tudom hogy pontosan milyen körmökre való.Honnan tudom hogy melyiket lehet zselés,porcelán vagy saját körmöt díszíteni?Vagy mindegy??

Nem vagyok körmös.Hogyan lehet vele szép mintákat készíteni?


2009. nov. 30. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem dolgozom a szakmában, de már évek óta magamnak csinálom a körmeimet, és régóta használok díszítő ecsetet. Nos, ha jó vékony az ecset, akkor szerintem mindegy, hogy milyen körömre díszítesz. Egyszerűen csak márts bele a hegyét a festékbe (vigyázz, ne legyen rajta túl sok festék, inkább többször tegyél rá kevés festéket, mint egyszer sokat!) és akár a rendes festésnél, húzz rá mintát; csíkot, szaggatott vonalat, pöttyöt, akármit! Remélem, segítettem :D Sok sikert!
2010. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!