Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, akinek ez...

Van olyan férfi, akinek ez szexi? Akinek tetszik a hasonló alkat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 9. 13:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
82%
Ez a tpikus "életemben nem sportoltam semmit, csak szép lassan rakódott rám mindenhova a zsír és 0 izom van rajtam" alkat, "alaktalan" testalkat. Semmi izom nincs, ami valami formát adna, vagy kicsit segítene a zsír arányosabb elosztásában.
2014. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
14%

nincs vele gond.

de én azért felülést csinálnék a helyedben napi 50-et.

tuti eltűnne az a felesleg a hasadon rövid időn belül.

2014. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
77%

Na ezt most mér nem küldte el? -.- írhatom le megint... szóval:


A felüléstől semmiféle zsír nem tűnik el. Nincs helyi zsírégetés, nem tudod befolyásolni, honnan fogyj. Nincsenek fogyasztó gyakorlatok sem, az izommunka nincs hatással az izom felett levő zsírra.


Az egy dolog, hogy az átlagnő nem fotosoppolt címlapcica, de azért a másik véglet, az igénytelenség se legyen már normális... egy átlagnő is tudna magának olyan alakot csinálni, ami akár újságba is kerülhetne, nem kell a kifogás.

2014. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem is iszonyú messze van a szexitől..amíg kiírtad a kérdést, inkább mozoghattál volna valamit.
2014. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
dugásra bőven jó xD
2014. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szép,egy szép női test nem így néz ki.
2014. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
51%
# 10 inkább az a baj, hogy sok a kiéhezett fa$z itt aki már mindenkinek csapja a szelet, tökmindegy hogy néz ki, meg a sok nő aki férfinek adja ki magát és olyan irtó nagy hülyeségeket ír mint a 7. Egyébként nem csak playboyban láttam nőt és nem tudom mit zavar, hogy másnak nem jönnek be az elhízott nők, meg másnak mi a véleménye, én is leszarom, hogy neked csak a túlsúlyos nőknél van esélyed....omg
2014. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
50%
Én őszinte vagyok sosem szépítem a dolgokat. Nekem egyáltalán nem tetszik, ez pont az ellen tétje annak ami nekem tetszik. Tényleg látszik hogy nem sportol, eszik mindenféle szart ami nem egészséges stb. És nem csak a playboyban látok lányokat mert az utcán is látni sportos szép alakú lányokat ezt csak az írja akinek nincs akaratereje hogy elérjen egy normális kinézetet. Gondolom nem ezt szeretted volna hallani de mondtam hogy őszinte vagyok.
2014. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon távol áll attól az alaktól, ami tetszik. Szerintem nem szép.
2014. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

12 es vagyok, tehet egy szívességet aki lehúzott, de nem írom le mit.


felüléstől igen is lehet fogyni. napi 100 felülést nyomok minden nap és egy deka zsír nincs rajtam , lapos a hasam.

egy nagy baromság volt amit írtál, hogy nem lehet tőle jó alakot elérni.

aki valószínű én zsírleszívással értem el mi , te kretén fas.z

2014. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!