Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, akinek ez...

Van olyan férfi, akinek ez szexi? Akinek tetszik a hasonló alkat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. jan. 9. 13:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
32%

Ez az igazán csinos, természetesen nőies testalkat! Mennyivel jobb érzés ezt látni, mint a kiálló csontú, természetellenes modelleket.

Igen, szexi! :)

A beszólósoknak pedig ajánlom figyelmébe Alessandro Boticelli: Venus születése című festményét. A SZÉPSÉG ISTENNŐJE sem volt épp' egy nádszál!

22/f

2014. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
83%
# 20 nem írt hülyeséget, hasra nincs helyi zsírégetés, csak kemény diéta, hiába nő az izom a zsír alatt, a zsír nem fog lejjebb menni ha nem diétázol
2014. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
45%
20: 100X ha nem 200x le volt már ide írva meg bodybuilder-re is hogy NINCS HASRA helyi zsírégetés, szóval ki is a kretén fa$z:) ?????
2014. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
54%

[link]


Ha sokat hasazok, tudok hasról zsírt égetni, kockás lesz a hasam?


A hasazás NEM égeti le a zsírt a hasról! Sajnos nem létezik helyi zsírégetés. A hasazástól kockás lesz a has, de ha zsír fedi, akkor nem fog látszani. A hason, vagy bárhol máshol lévő zsírréteget egyedül a diéta képes eltüntetni. Egy nem diétás étrend mellett hasazhatunk akár órákig, akkor sem fogunk a hasról zsírt égetni! További infók a témáról itt!

2014. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem,nagyon nem tetszik.

Nem a súlyfelesleggel van a baj,az még szexi is lehetne, hanem hogy rossz a tartása,löttyedtek az izmai(pl.has),narancsbőrös,ordít róla hogy semmit se sportol.

Ez taszító.


Szerintem kedves párral előttem válaszoló,egyáltalán nem nőies ha valaki elhanyagolja a testét..

20/F

2014. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
81%

Kedves huszaska. Ha neked a felüléstől lett lapos hasad (és zsírtalan tested), akkor jelentkezz valamelyik egyetem biológiai tanszékén további vizsgálatokra. Aztán forradalmasítsd a biológiát, mint tudományt.

A másik - valószínűbb - lehetőség szerint ok-okozati párhuzamot vontál két egy időben jelen levő, de egymáshoz közenincs dolog közt.


És ha már úgyis ilyen kretén beszólogatós kedvemben vagyok, a 21-eskének is üzenem, hogy a 'kiálló csontú' és eközött van pár szint. A zsír nem egy kvantumos dolog olyan értelemben, hogy vagy alig, vagy rögtön tíz kiló felesleg, középút meg nincs.

2014. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
szexinek nem nevezném, de ha szeretnék egy lányt és ő is engem akkor pont lesz*rom, kívánom bárhogy is néz ki
2014. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
12%

a kretén továbbra is te maradtál buz.ikám .:DDD

a lehúzásért beteg a jó ............dat.

én is húztalak le ahol tudtalak:)))


a body-s oldalra meg szarok rá

2014. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
82%
Érvelési technikád lenyűgöző ^.-
2014. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

köszi :)

egyébként jól mondod



egyébként tudományos tény. nevetnem kell.

az ilyen tudományos cuccok a legkevésbé sem érdekeltek soha, tudományosan így, tudományosan úgy.

manapság már mindenről van tudományos vélemény.


én a látszatnak hiszek, amit a tükörben látok.

mozgásról annyit.karácsony óta 5 kg plusz jött rám.

nem diétáztam, nem mozogtam( igen jelenleg nem melózom:), itthon tespedek), csupán napi 100 felülést csináltam, semmi más edzést csak felülést, semmi diéta ahogy írtam, semmi értrend változtatás.

a plusz 5 kiló eléggé látszott hasamon,már ismét régi vagyok.

semmi megerőltető edzés, csak felülés, semmi más.

2014. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!