Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány cm-es csípő számít már...

Hány cm-es csípő számít már szélesnek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem gondolod, hogy ez magasságfüggő?

Illetve függ az illető többi adatától is (=lehet, hogy centiben nem nagy, de lehet relatíve óriási, ha pl. nagyon keskeny váll, kis mellek társulnak hozzá)?

2014. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Haha, elsőre úgy olvastam hogy hány centis cipő :). Amúgy 100 fölött biztosan, bár szerintem nem az számít mennyire széles, hanem hogy plöttyedt vagy feszes.
2014. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Manapság egyre több fiús testalkatú lány van, úgyhogy igazi szép széles csípőt ritkán látok. Nekem is az van, de nem zavar, sokkal nőiesebb, és nagyon jól mutat, ha az ember lánya hastáncol :-)
2014. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! teljesen egyetértek! nem értem miért lett ilyen népszerű az ha egy lánynak, szinte teljesen egyben van a teste, nincs alakja :S
2014. jan. 10. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!