Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép ez a lány? Hány cm, kg...

Szép ez a lány? Hány cm, kg lehet? Bámulatosan hajlékony!

Figyelt kérdés

[link]

2009.11.30. Kattints a képre és előjön a teljes képsorozat!


2009. nov. 30. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én azt mondanám h 168 cm / 55 kiló, de sztem nem szép & nincs is jó alakja különösebben...
2009. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én tegnap is megn éztem a képeit, szerintem messziről szép az arca, oylan Lolás nekem:D

de ma meg egy másikc saj jött be, emrt ma már más a nap szépe:D

szval netévesszen meg senkit:D

2009. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Valóban a neve van a hátára tetoválva, Adrienn. Én már csak tudom, élőben is láttam.
2009. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ez a csaj szerinted bámulatosan hajlékony?:D nah ez vicces:D akkor hozzám nemtudom mit szólnál... na jó mindegy is:D

amúgy szerintem szép..nem gyönyörű vagy különleges, de csinos, csak elég hülye fejeket vág néhány képen, az alakja is jó (de azért messze nem tökéletes, van rajta egy kis felesleg)

de összességében csini szerintem, és jó a sminkje:)

2009. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem egy különös szépség! :D
2009. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a lányt, egy suliban járunk. K*rva jól táncol, az alakja is jó, és az arca is gyönyörű, élőben még szebb, mint képen.
2009. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ez hajlékony, rám mit mondanál....? ennél sokkal hajlékonyabb vok. em meg nagy a hája :D
2009. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!