Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki a szőr mellkason és hason?

Ciki a szőr mellkason és hason?

Figyelt kérdés

Mellkason és hason bőven el vagyok látva vele...vágni nem merem , mert csak rosszabb lesz, ha leszedném még röhejesebben néznék ki...nagyon ciki?

17/F



2014. jan. 12. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha pár évvel ezelőtt lennék épp, és akkor válaszolnék a kérdésedre, akkor határozottan IGEN lenne a válaszom.

Csupasz felsőtest minden csajszi álma.. Nehogy már egy szőrős majommal mutatkozzak a strandon. -.^


Ahha.. lókukit! :D Barátom mellett úgy megszerettem a szőrős férfitestet, hogy ha időnként letolja magáról, rendesen hisztizek, hogy ezt minek kellett és várom, hogy visszanőjön. :D Ő utálja, mert ő is rendesen el van látva vele. Én meg szeretem. :)


Egy férfin legyen szőr!!


L/19

2014. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ez bíztató is meg nem is....

ezek szerint jelenleg ez csúnyán lerontja az esélyeimet a korosztályombeli lányoknál..

2014. jan. 12. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szőrös vagyok mindenhol (hátamon is van jó pár szőr), és még nem ért semmi hátrány miatta lányok terén.


Szóval ne aggód túl.


(és igen sokszor csak én vagyok csak szőrös pasi a strandon, és ez több pozitívumot hozott eddig, és kedvelik a lányok)

2014. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
eddig úgy vettem észre, h az én korosztályomban ez nem túl nyerő...
2014. jan. 12. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nincs köztünk olyan nagy korkülönbség. Plusz barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Számold ki! :P

Csak a fiatal, sekélyes lányokat tudja zavarni az ilyesmi, olyanra meg amúgy sincs szükséged. :)

Első voltam.

2014. jan. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nekem nagyon bejön a fèrjemet megäldota a ször az arcån a mellkasän a hasän...stb ès nagyon fèrfiassä teszi a fèrfit a ször.szerintem a pucir test jobban ciki mint a ször,de ez az èn vèlemènyem 20 èves szemmel.
2014. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HotChoc ***** válasza:
Nekem sokkal jobban bejön a szőrös test, mint a csupaszság. Az olyan...kisfiús.
2014. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
francbaXD Ennyire rossz helyen keresgélek ezekszerint? XD
2014. jan. 13. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is el vagyok látva rendesen szőrrel,de engem nagyon zavar.Mondjuk nekem eddig minden barátnőm azt javasolta hogy szőrtelenítsem,meg a suliba is sokat cikiznek miatta tesin,szóval én mostanság borotválom.
2014. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!