Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogfehérítés házilag. Hogyan?

Fogfehérítés házilag. Hogyan?

Figyelt kérdés

Hallottam, ha citromos szódabikarbónás masszával mosol fogat, az segít. Egy csomó ilyen videó is youtube-n. Én csináltam ezt sokáig, félévig minimum, de nem vettem észre, hogy fehérebbek a fogaim. Mit csináltam rosszul?

Ha megmosom a fogam ilyen szódabikarbónás masszával, akkor kiöblítés után hagyjam úgy, és nem mossak utána fogat rendes fogkrémmel?



2014. jan. 14. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig én is ezt ajánlottam volna, viszont maximum havi 1x csináld ezeket. Én úgy szoktam, hogy vagy a citromhéj belső felével átdörgölöm fogmosás után, vagy szódabikarbónát teszek a fogkrémre és úgy mosok fogat, de maximum havi 1x, mert különben annyi a zománcnak.
2014. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, a citrom belső felét kipróbálom :)

nekem heti egyet írtak, és eddig úgy csináltam

2014. jan. 14. 11:50
 3/9 A kérdező kommentje:
ha te havi egyszer csináltad, mennyi időbe telt, amíg látszott az eredmény?
2014. jan. 14. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Házilag? Megfogod házilag a telefonodat, felhívsz egy fogorvost, időpontot kérsz, odamész házilag gyalog/busszal/autóval és ő megcsinálja neked.
2014. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem merném a szódabikarbónát, tönkreteszi a fogzománcodat nagyon gyorsan, utána azt már az isten se hozza helyre. aztán majd szenvedhetsz egész életedben, mert ha meléeg italt, vagy fagyit eszel, meg fogsz őrülni.
2014. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h vitaminhiánytól vannak elszíneződve, elvékonyodva? Mert nálam ez volt a helyzet. Átlátszóak voltak a fogaim és sárgás-szürkések. Aztán elkezdtem magnézium-kálcium-d vitamin tablettát szedni és újra fehérek és erősek lettek.
2014. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlom neked a gyógyszertárban kapható Hyperol tablettát. Lehet kapni 20 db-osat 600 Ft-ért és 100 db-osat 1600-ért. Én 1-2 dl vízben oldottam fel 2-3 tablettát és este fogmosás után ezzel öblögettem.


[link]


De véletlenül sem szabad lenyelni!

Nekem látványosan fehérebbek lettek a fogaim. Minden este öblögettem vele és 1 hét után már láttam a változást.

2014. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, kibróbálom a tablettásat :)

Vitamin hiány? nem tudom, nem hiszem hogy attól lenne

2014. jan. 15. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy neked is beválik! :)

Azt elfelejtettem írni, hogy amikir megcsináltamegy 3 tablettás 1,5-2 dl-es oldatot, akkor úgy öblögettem, hogy egy ilyen oldat elég legyen 2-3 napig.

2014. jan. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!