Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nincs dekoltázs vonalam?

Miért nincs dekoltázs vonalam?

Figyelt kérdés

A velem egy korú lányoknak van dekoltázs vonala és engem nagyon zavar hogy nincs segítséget kérek nincs kis mellem 90D de nem ér össze a mellem és nagyon zavar

17/L



2014. jan. 16. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az a dekoltázs vonal?

Senkinek nem ér össze a melle, olyan melltartó van rajtuk, ami fel-/összenyomja a két mellet.

Vagy nem ez a kérdés? Mert igazából nem értem.

2014. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a melltartó teszi, ha megnézem modellekről aktfotót, egyiknek se úgy áll a melle, mint a ruhás képeiken...
2014. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem kamu kérdés...

de ha nem az : hordasz te egyáltalán melltartót (mondjuk egy D-s mellre kéne)? Nekem 75/D-s mellem van, egy sima toppban is van "dekoltázs vonalam". Olyan melltartót vegyél fel, aminek az oldalán van merevítő.

2014. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
majd minden férfiú képért könyörög :-D
2014. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy félre érthetően fogalmaztam meg. De nekem melltartóba se olyan pedig jó melltartókat veszek pl: nem kínaiba veszek mert ott nincs rám valló a hátam elég széles ezért egy külön üzletbe szoktam ahol állatába jók szoktak lenni plusz vehetnék kínaiba is de az nagyon szorít, kényelmetlen, már komolan gondolkoztam push up melltartóba de ott is csak 85D-ig láttam ami persze nem lenne jó plusz van mellem szal felesleges lenne de mégis osztálytársaimat(föleglányok) úgy irigykedem amikor öltözőbe öltöznek át és szal láttom hogy nekik van összeér. Remélem nagyjából most már érthetőbben leírtam
2014. jan. 16. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert mind pushupot hord.

Ha azt veszek fel nekem is összeér meg sárgadinnye méretűnek tűnik pedig csak B kosár kell...

2014. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert push up-ot vagy kisebb melltartót hordanak mint kellene...de az nem szép hanem ribis :S
2014. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!