Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajakpiercing kezelésére...

Ajakpiercing kezelésére melyik az alkalmasabb? Oxycort vagy Octenisept spray?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ajak piercinget szeretnek csinaltatni (alulra bal oldalra) es azon gondolkozom, melyik a megfelelobb fertotlenito spray. Mivel mindkettot lattam mar megemlitve ajak pc kezelesenel dontes keptelen vagyok. Utanaolvastam, amibol kiderult, hogy az Octeniseptet lehet nyalkahartyara is alkalmazni stb, viszont az Oxycortrol is csupa jot olvasgattam, ami nekem furi volt, az az, hogy antibiotikum... na mindegy. Remelem valaszoltok paran, foleg tapasztalatbol! :) koszi elore is!
2014. jan. 17. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

én az Octenisept-et ajánlanám, sokoldalú készítmény és nagyon sokat segít a gyógyulásban.

a másik készítményről nem tudok nyilatkozni, nem ismerem.

2014. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kívülre octeniseptet, belülre tengeri só+víz kombót használtam :)
2014. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oxycort a fülemen lévő vadhúst 3 nap alatt a piercing kiszedése nélkül eltüntette, pedig nagyon csúnya volt (labdával találtak el), a másikról nem tudok nyilatkozni.
2014. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huha, most aztan osszezavarodtam, de az allas eddig 2-1 !:) mindannyiotoknak koszonom a valaszaitokat
2014. jan. 18. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!