Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A köldök piercingnek milyen...

A köldök piercingnek milyen hátrányai vannak? A szúrás után hogyan kell kezelni? Körül belül mennyi a gyógyulási ideje? Mikre, mikkel kell vigyázni? Krémmel vagy inkább spray-jel ajánlatos kezelni?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjátok le, hogy miket ajánlatos tudni róla, hátha kifelejtettem még valamit.

Előre is köszönöm az értelmes és normális válaszokat!! :)



2013. nov. 23. 18:02
 1/3 anonim válasza:

Bepanthen kenőccsel kenegesd naponta 3x vigyázz, hogy véletlenül se akadj bele semmibe!! Szerintem inkább krémet használj mint sprayt.. Én ennyit tudok tanácsolni..

Amúgy álltalában 2-3 hét alatt gyógyul meg de valakinek elég 1 hét is :)

2013. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én betadint tettem rá reggel este. Nekem például be se gyulladt. Ne nagyon csinálj olyan feladatokat ahova kell hasizoom
2013. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne áztasd, 2 hétig kerüld a kádfürdőt

Betadin tökéletes, de tengeri sós víz is jó

Olyan pc-t vegyél ami nem lingi longis. Sima egy köves, különben beakad

2 hónap a gyógyulás. Gennyedzhet, gyulladhat...ezek mind normális reakciók. Végülis egy idegen dolog van a bőrödben.

Két hónapig ne cserélgesd! Nem szabad kivenni.

Viszkethet. Ez normális..ekkor kezd gyógyulni

6 hónap a forrás idő. Ezalatt akár órákon belül is befordhat a seb

Elején mozgasd naponta de ne ráncigáld.

Ne félj. Kellemetlen és fura lesz. De megszokod és nagyon szeretni fogod majd :) első hónap-két hónap előfordulhat hogy gyulladt, gyennyes lesz, de ezt betadinnal tudod szépen kezelni. Meg körömvirág krémmel kezelheted ha gyulladt. Ne piszkáld az a titka. Ne tapizd a sebet, ne pöcköld stb....nehéz megállni, hogy ne nyúlj nagyon hozzá, de muszáj :)

2013. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!