Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon szőrös vagyok. Mit tegyek?

Nagyon szőrös vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

eléggé szőrös vagyok.. leginkább deréktól lefelő.. de mindenhol. a farpofám, a seggem, a lábam, még a lábujjam is! kicsit vicces, de nekem elég ciki.. főleg nyáron a strandon. valami tanács? esetleg a szőrtelenítő krém?

ÉS MÉG CSAK 16 ÉVES VAGYOK!. SEGÍTSÉÉG..



2014. jan. 17. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor gyanta, ha fiú, akkor nem gáz. Ha téged zavar te is gyantázhatod.
2014. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyantát vagy az epilátort javasolnám. Igaz, hogy fájdalmasak, de sokkal jobbak, mint a borotva. Amúgy minden lány mindenhol szőrös, csak a talpán és a tenyerén nem.
2014. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen alkat vagyok,a teljesen végig szőrös a lábam,még a lábujjaimon is erős fekete szőrök vannak.
2014. jan. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, menj endokrinológiára.
2014. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!