Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A helyzet az, hogy most...

A helyzet az, hogy most olyasmi hajam van mint régen bolt Justin Biebernek, persze nem ugyan olyan, és most pedig olyat szeretnék, ami most van neki, gondolom tudod melyik. Lehetséges? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ezzel az a baj, hogy nagyon régóta ilyen a hajam, és most h a ennyivel rövidebbre lenne vágva, akkor nem néznék ki hülyén? Csak mert nagyon fura lenne hirtelen ekkora változtás, és ha hülyén néznék ki.. Szar lenne. Szerintetek ha most ilyen hajam volt megéri próbálkozni azzal a rövidebb hajjal? Csak mert már kezdem unni, és jó lenen valami változás.

#haj #Justin Bieber #bieber haj #justin haj #belieber haj #justin bieber 2013 haj
2014. jan. 18. 01:30
 1/9 anonim válasza:

kérdezz meg egy fodrászt :) ő biztos tud segíteni :)

egyébként szerintem merj változtatni,persze mindig furcsa ami más,de az nem feltétlen rossz ;)

2014. jan. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pl. ilyesmire gondoltam; [link]

vagy hasonló..

2014. jan. 18. 01:36
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

14 vagyok 1 hét és 15, 8. - os vagyok, ha nem állna jól akkor szar lenne ha égnék suliba. biztosra szeretnék menni. bár egy idő után úgyis megszoknám, csak akkor is.. köszönöm a további válaszokat.

2014. jan. 18. 01:42
 4/9 anonim válasza:
30%
szerintem ez a haj jó,főleg a mostani trendeknek megfelel :) én 22 éves lány vagyok,de biebert cukinak tartom :D csináljátok azt a fodrásszal hogy először csak picit vágjon,te nézd folyamatosan a tükörbe,és mikor úgy látod hogy jó a hosszúsága akkor szólj hogy ne vágjon többet
2014. jan. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg Justin Bieber maga a szar... 23/L
2014. jan. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
úr isten ...
2014. jan. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
45%
Én 24 vok, és szerintem jó haja van Biebernek. Sokszor hasonlóra lövöm be :D
2014. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azért azt is nézni kell, hogy jól áll-e neked. Csak azért, mert Justin-on jól néz ki, nem biztos, hogy nálad is ez lenne a helyzet. Meg Ő szerintem ezt külön belövi magának, szóval azt is meg kell tanulni. Menj el a fodrászhoz, és az jó, amit az egyik válaszadó írt, hogy mindig csak picit vágjon, és akkor látod a tükörben, hogy mikor jó.
2014. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
39%
Szerintem csináld meg úgy a hajad mint Justinnak van:) Tuti hogy jól állna:) Habár nemtudom hogy hogy nézel ki de szerintem próbáld meg *.*
2014. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!