Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Végleges szőrtelenítés....

Végleges szőrtelenítés. Vélemények? Melyik ajánljátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamon végleges szőrtelenítést csináltatni. Eléggé világos a bőröm, és sötétek a szőrszálak, és ez zavar. Szeretném megkérdezni, hogy aki csináltatott már magán ilyet, annak mi róla a véleménye? És melyik fajtát kéne választanom? Úgy értem, hogy Alexandrit vagy IPL? Esetleg, ha valaki még tud más fajtát, azt megköszönném, én csak ezeket ismerem. Kb. mennyi idő után nő vissza a szőr? (Mert gondolom 100%-osan nem tudják eltüntetni a szőröket.)

2014. jan. 19. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont terveztem hogy ugyanezt a kerdest felteszem, en is venni akarok egyet, a tapasztalatok erdekelnenek.
2014. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítésre járok, nagyon az elején vagyok még pont 1 hét múlva megyek a 2. kezelésre tehát eredményről nem nagyon tudok beszélni, de a világos bőr - sötét szőr kombináció tökéletes a gépnek. Nekem a lézerest ajánlották, hogy az tényleg végleges és az orvosi klinika ahol vagyok nagyon reklámozta magát, hogy a legmodernebb gépük van. Hát én is kiváncsi leszek az eredményre. Bizakodom :)
2014. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Remington IPL 6000-esem van, barátnőmnek 4000-es. Nekem nem tünteti el teljesen a szőrt, de lényegesen lelassítja a növekedését és drasztikusan elvékonyodik (hónaljban pl. nem szúr!!!). Barátnőm estében bevált teljesen. A lámpa 1500 villantást engedélyez, utána letilt és veheted a másikat típustól függően 6 v. 10e Ft-ért. De van rá okos megoldás. Keress rá a googliban "Remington ipl lámpa felújítás", így már lényegesen kedvezőbb a rezsi. Mindketten túl vagyunk már egy két lámpa tuningon és bevált.

Hirdetésből: "Remington IPL készülékek lámpái valójában sokkal több villantásra képesek, mint a gyártó által közölt 1500. De azért, hogy a lámpa eladás jó üzlet legyen, elektronikusan korlátozzák a villantás számot. A használt lámpákat, ahelyett hogy a kukába dobod, küld el nekem postán és visszaprogramozom ”gyári” állapotúra. Innentől ismét villanhatsz vele 1500-at. Majd ismét . . . és ismét (tapasztalatom szerint a lámpa legalább 10.000 villantást kibír lényeges teljesítménycsökkenés nélkül)."

Alig használt Remington IPL készüléket 30-40eFt-ért tudsz venni, lámpát tudsz intézni 3eFt-ért, ha nem válik be (bőr és szőrtípus miatt) ugyanennyiért el tudod adni. Nincs nagy kockázat. Üdv.: Laura

2014. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Tőlem vágjad engem nem érdekel. :D
2014. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Az utolsónak meg üzenem, hogy ha nem tud normális választ írni a kérdésemre, akkor inkább maradjon csendben.

2014. febr. 16. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!