Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Velem van a baj és túl nagyok...

Velem van a baj és túl nagyok az igényeim, vagy jó, ha nem kezdem korán? (Többi lent) 14/L

Figyelt kérdés

Az arcommal igazából semmi bajom, csak az, hogy ronda az orrom!Egyedül a szememet szeretem magamon, ami nagy, kék és olyan, mint egy gyémánt. Hajam színét nem is tudom megmondani, de minden 2. ember megkérdezi, hogy festem e mert, úgy 2000 féle színből áll:D Testalkatom vékony, személyi edzőhöz is járok. Soha nem vagyok megelégedve magammal, állandóan tökéletes akarok lenni, de nem fog sikerülni soha! Nincs olyan sok konkrét dolog magamon amit rondának látok, de valahogy az összkép...nagyon nem tetszik! Utálom magam!!!

Viszont az a fura, hogy igazán fiúk még soha nem mondták rám, hogy ronda lennék...

Rengeteg srácnak tetszem, és őszintén nem értem, hogy miért!

Nem csókolóztam még, pasim sem volt...

Nagyon sokan próbálkoznak, de nekem egyikük sem tetszik! Egyszerűen nem tudok szerelmes lenni! Meg szerintem nem feltétlenül kell, hogy 14 évesen barátom legyen...anélkül is lehet boldog az ember! Barátnőim itt hisztériáznak, hogy "Jajj pasit akarok, nem értem (nevem), hogy ha annyi fiúnak tetszel mért nem jó neked egyik se"

Nem szeretném az első csókot csak úgy akárkivel. Rengeteg srácot utasítottam már vissza, emiatt sokan utálnak is:/

Én nem érzem úgy, hogy nagyok lennének az igényeim, de nem fogok összejönni egy olyas valakivel, akibe nem vagyok szerelmes!

Nem értem mit szeretnek bennem a fiúk, de ő dolguk:D

Én vagyok a nagyigényű, vagy normális, ha nem akarok rögtön összejönni az első sráccal aki próbálkozik?


2014. jan. 19. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az,hogy valaki nagyigényű nem egyenlő azzal,hogy nem adod oda magad az első palinak aki szembe jön az utcán.A te esetedben a 2.ról van szó.:)
2014. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miert jonnel ossze az elsovel ?:)) Nalam is ugyanez volt: a baratnoimnek mar 1 eves kapcsolataik voltak, tul voltak mindenen es en meg mindenkit elutasitottam, mert tudtam, hogy nem tetszik es nincs semmi kozos bennunk. Nem rossz dolog az, ha kivarod azt akirol tudod, hogy megbizhatsz benne. :) Es vegul nekem lett igazam : a fele barati tarsasagomat megcsaltak, kihasznaltak es meg sorolhatnam. Semmirol se maradsz le :D
2014. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sztem is te gondolkozol jól :) 20f
2014. jan. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!