Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem túl nagyok az igényeim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem túl nagyok az igényeim, vagy itt csupa kiéhezett ember írogat?

Figyelt kérdés
Az előbb tett fel egy csaj egy kérdést, hogy jól néz-e ki. Elözönlötték a válaszok, hogy ennyire meg ennyire gyönyörű. Megmondom őszintén, hogy szerintem max. átlagos.
2013. aug. 13. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak ízlések és pofonok.
2013. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az van amit az első mond.
2013. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én láttam de inkább a szexre vágyó férfiak írogattak aki próbálták kielégíteni önmagukat.
2013. aug. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem csinos, amúgy nem írtam neki választ, amiben dicsértem. De hát ha egy férfi erre jár és lehetősége van egy nőt megnézni, jóhogy megteszi, és ha nagyon ráér, ír neki választ.


amúgy én vagyok a hülye, hogy nem a kérdező anyját szidom, mert ez a divat ezen az oldalon? vagy nem ez a divat, csak úgy csinálják egyesek? valaki magyarázza el ezt, mert nem értem!

2013. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy az ilyen átlagos lányokat az egekig magasztalják, néhányan megmondják, hogy átlagos. Ellenben ha egy igazán szép lányról van kint kép, azt a többség átlagosra értékelui, náhányan gyönyörűnek, és vannak akik egyenesen rondának.


Szerintem emögött az áll, hogy az átlagosaknak próbálnak önbizalmat adni, vagy abban bíznak hogy ha 10/1000-re értékeli, a leányzó majd ráír. Viszont az igazán szép lányoknak meg inkább le akarják húzni az önbizalmát, hisz az figyelhető meg az életben, hogy a legtöbb gyönyörű lány igen csak el van szállva magától és az átlagos fiúkkal csak flegmáznának, szóba sem állnának velük.


Ezért én nem adnék a kérdezők helyében nem adnék túlzottan a válaszolók véleményére.

2013. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a szóismétlésért.
2013. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi éhes srác van, meg a nem éhesek csak egy próba kedvéért nem hagyják ki a lehetőséget.

A múltkor is egy nagy orrú lány kérdezett itt és csak úgy özönlött az ismerkedni vágyó fazon.

2013. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!