Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Muszáj folyamatosan visszaigaz...

Muszáj folyamatosan visszaigazolást keresni a magukról képeket feltöltőknek, hogy hogyan látják őket mások?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mocskolódás lavinát indítok el, hogy biztos azért dobtam fel a kérdést, mert egy besavanyodott bálna vagyok. Nem érdekel különösebben, aki nem akarja, hogy megb....ák, az nem menjen qurvának, tartja a népi bölcsesség.

Egyszerűen azt nem értem meg, hogy miért kell folyamatosan arra várni, hogy kommentelők hada bizonygassa: jaj de szép vagy, jaj de helyes vagy, de megd....nálak. (megjegyzem halkan van olyan, kinek vaskos combja remek illusztráció lehetne valami narancsbőr elleni krém "ilyen volt" reklámjához, de ha ezt őszintén leírom ugye, akkor az nagyon-nagyon-nagyon irigyen hangzik) Azt is vágom, hogy ez remek egónövelő, és büszkén lehet a barinőknek/haveroknak mutogatni, hogy mennyien blokkolnák szerénytelen személyüket. Csak akkor miért rinyál az egyedülállók nagy többsége (tisztelet a kivételnek), hogy mindenki külső alapján ítél, nekik bezzeg a humor meg a belső értékek számítanak, és nincsenek normális lányok/fiúk. Eszméletlen:-)



2014. jan. 24. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod ennek az okát, félig meg is válaszoltad a kérdésedet... A külsőre nagy hangsúlyt fektetnek az emberek, sokan nagyobbat is, mint kéne. Ezzel szemben a legtöbbünknek az önbizalma a béka feneke alatt van, mert olyan elérhetetlen ideálokat sulykolnak belénk már kicsi korunktól kezdve, amire soha nem fogunk hasonlítani. Tudom, hogy ezt szereti mindenki a médiára fogni, de szerintem valójában a szülők rontják el ezt az egészet. Az meg valahol természetes, hogy kell a visszaigazolás, önmagában véve ezzel még nincs baj.


Azt, hogy a külső egyáltalán nem számít párkapcsolat terén, nem hiszem el senkinek. Tapasztalataim szerint csak azok panaszkodnak arról, hogy a másik nem csak a külsőt nézi, aki béna csajozásban/pasizásban, és könnyebb több milliárd embert hibáztatnia, mint saját magát. :)

2014. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!