Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől van gennyes csomó a...

Mitől van gennyes csomó a piercingem mellett?

Figyelt kérdés
Fél éve van orr piercingem, eddig semmi baj nem volt vele, de újabban mindig nő mellé egy gennyes csomó, amit hiába nyomok ki, mindig újra kialakul. Mitől lehet? Mit csináljak, hogy eltűnjön?
2014. jan. 26. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy masszív fertőzés alakult ki, amit nyomkodva csak beljebb préselődnek a mikroorganizmusok (netán Staphylococcus(. Jó eséllyel megeszi majd az orrcimpát....
2014. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Vadhús.
2014. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha meg akarta volna "enni" az orrom, már másfél hónap alatt rég megette volna :P Ha vadhús avval mit lehet csinálni? Most, hogy már nincs benn a piercing elmúlik? Mindig lefertőtlenítettem alkohollal, nem értem ennek ellenére miért alakult ki. Nem tudom vissza merjem-e tenni, vagy inkább hagyjam, mert úgy tűnik az én bőröm nem bírja? (orvosi fém a piercingem, még csak nem is bizsu)
2014. jan. 26. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Irány a bőrgyógyász.
2014. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tetran kenőcs segít rajt, legalábbis nekem eltüntette.

nekem akkor jött elő ez a kis gennyes csomó/vadhús" mikor megütöttem, vagy meghúzta az ékszert.

ugyan azt csináltam, mit te: kinyomtam a csomót, lekezeltem Octenisept-el, majd rákentem egy fültisztító segítségével egy kevés Tetrant. nekem így elmúlott a csomó és nem vettem ki az ékszert.

2014. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!