Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jelmez ötleteket szeretnék...

Jelmez ötleteket szeretnék szűk, fekete koktélruhához, mely asszimetrikus egy oldalon vállpántos. Boszorkányon kivül más ötlet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
20as évek [link] esetleg ha olyan a ruha?
2014. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
zombi? Ha rákeresel a "zombie makeup" és a "zombie costume" kifejezésekre sok képet találsz. A ruhádat nyilván nem akarod tönkre tenni (gondolom), de a harisnyát szerintem széttépheted, befestheted esetleg a ruhára tűvel tűzködhetsz valami szakadt anyagdarabokat vagy ilyesmi. Esetleg a "fekete ruhás nő" modernebb változatban:), Daniel Radcliffe a filmben sem tűnt férfianak, ha gondolod beöltöztethetsz magad mellé valakit Harry Potternek.:) Nekem tetszik, az akasztott menyasszony is, de fekete ruhához valami mást ki kell találni, szerintem simán lehet bálkirálynő meg ilyenek, (jó, ez elég rossz példa volt) bemaszkírozod magad és a nyakadba dobsz egy kötelet, nálunk egyszer valaki sámlit is hozott. Hóhérlány...:) Oké, nincs túl jó ötletem, de szerintem mindenképp keress rá a neten, sok ilyen van, videók is youtubon. Amúgy a boszorkányból aszociáltam erre, de muszáj ijesztőnek lennie? (mondjuk fekete...)
2014. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vámpir :)
2014. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket! nem ijesztő, inkább szexi akarnék lenni... ugye a boszorkány se mindig ijesztő :) de vonzódom a horror dolgokhoz....az első válaszoló ötlete is nagyon jó, csak távol áll tőlem:) A 3-as válaszolónak: szted milyen kiegészítőkkel lehetnél igazán vámpíros??? a vámpir fogat elhagynám azért :) ha palást, fekete-piros álló nyakú.... esetleg a száj sarkában alvadt vér... sötét smink, fekete rúzs, ennyi elég? ja és fekete hosszúszárú csizma?
2014. jan. 31. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Fekete özvegy? :D
2014. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, ez nagyon tetszik!!!! kösziii az ötletet!
2014. febr. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!