Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy ilyen háti táskám...

Van egy ilyen háti táskám sulira és ilyen szinü:fekete, szüke, kék. Szerintetek nagyon fius? Jo ötlet volt h egy kicsit lányosabbá tettem olyan mini tornacipős rózsaszines kulcstartoval? Szerintetek ki fognak nevetni? Hogy viselkedjen egy 13 éves?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis fiús :O Jaj, annyira éretlen felfogás ez a "ez fiús szín, ez lányos.." stb. :D Persze én is ilyen voltam régen, de akkor is. :D

Ne aggódj ezek nagyon szép színek, egyátalán nem csak fiúk hordják, sőt :D

2011. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem:) még irhat valaki:)
2011. ápr. 16. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fiús. A kulcstartó meg feldobta ^^
2011. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy viselkedjen egy 13 éves?
2011. ápr. 16. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó kérdésesre: Erre mégis milyen választ vártál? Ahogy neked kényelmes. Add önmagad, ha megjátszod magad soha nem lesznek igaz barátaid.
2011. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ugy értem h gyerekesen viselkejen?? játszon??pasizzon??? hogy beszéljen?sminkelje magát?segitsen az anyjának? stb..
2011. ápr. 16. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

ugy értem h gyerekesen viselkejen?? játszon??pasizzon??? hogy beszéljen?sminkelje magát?segitsen az anyjának? stb..

szerintem jó ötlet egy olyan kulcstartó rá.

és ha olyan kérdéseket teszel fel, hogy hogy viselkedjen egy 13 éves meg hogy ki fognak-e nevetni, akkor nagyon gyerekes lehetsz még. komolyan nem egy 13 éves agyi szintjén állsz. csináld úgy ahogy jól esik, nem kell mindig azt figyelni, h ki fognak-e röhögni, meg h gáz vagyok-e...amúgy nem túl jó a helyesírásod se, de mondjuk ez nem rám tartozik. amúgy hogy a kérdésedre is válaszoljak:

szerintem nem kellene gyerekesen viselkedned. viselkedj úgy ahogy jól esik... én mondjuk szüleimmel, felnőttekkel teljesen más vagyok mint a haverjaimmal. hát én mostanába nem igazán szoktam játszani :) hát nem tudom, elég gyerekesnek tűnsz a kérdésed alapján, szóval szerintem még ráérsz pasizni. ahogy minden 13 éves. tetszhetnek fiúk, járhatsz is velük, szájrapuszi, megfogod a kezét, csók, de 13 évesen több sok lenne. sok osztálytársam 13 évesen már lefekszik a pasijával.... szóval az már kissé sok... anyukádnak segíteni minden korban kell, csak hát máshogy tud segíteni egy 7 éves meg egy 13 éves. szerintem inkább ne sminkeld magad, mert csak tönkre teszed a bőröd. én egy kicsi púdert használok, mert zsíros a bőröm, és hogy ne csillogjon. esetleg ilyen különleges alkalomkor egy kicsi sminket használhatsz! és azt hogy érted, hogy hogy beszéljen? benned semmi önállóság sincs??? :D ahogy akarsz, ne szabja meg azt senki. bár én néha amikor felidegesítenek elég csúnyán beszélek, de le akarok szokni róla. mondjuk szüleimmel is máshogy beszélek, mint a barátaimmal.

14/L

2011. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ugy értem h gyerekesen viselkejen?? játszon??pasizzon??? hogy beszéljen?sminkelje magát?segitsen az anyjának? stb..


bocsi h ez a rész ott maradt, csak nem akartam mindig visszalépni és megnézni, h milyen kérdést tettél fel. :D

2011. ápr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!