Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változzak meg? Szeretné...

Hogyan változzak meg? Szeretnék szebb lenni, hogyan?

Figyelt kérdés
magas mell alatt pár centivel végződő méz szőke hajam van ami szögegyenes..állati vékony vagyok...nem is jó szó az hogy vékony,szó szerint piszkafa!! hatul kissé lapos vagyok..elől normális..az arcom viszonylag tiszta...csak az a baj hogy szeplős vagyok ami zavar,az orrom tövénél elhalt hámsejtek vannak és állati piros..és az arcom hó fehér!..szeretnék egy picit szebb lenni..nem más,inkább magam érdekében..mivel az osztálytársaim(fiuk) mind cikiznek ..mindig azt mondják hogy hogy nézek ki meg ilyesmiket...linkeljetek esetleg outfites képeket is,mert a stilusom sem valami fényes :) szeretem a csőnacikat meg a szép,mintás pólókat..légyszives normális válaszokat, :) 14/L...ja és mielőtt valaki azt irná hogy foglalkozzak a tanulással annak mondom hogy előttem áll egy suli mentes 7 plusz suli időben ugysem nagyon tévézhetek meg gépezhetek igy marad időm az átalakulásra is..előre is köszönöm nektek :)

#változás #szépség #átváltozás #szépség praktikák #magabiztosság level 0
2014. jan. 31. 17:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
amúgy bocsi a hosszú leirásért :)..annyit még hogy azért isdöntöttem el hogy ha törik ha szakad változtatni fogok,mert a legjobb barátnőm gyönyörü..régen nem volt annyira szép,mert nem illet a haja az arcához..akkor rövidebb haja volt,most meg hosszu..és olyan szép..én csak rontom az összképet meg a megjelenését..régen nem volt valami gyönyörü de megváltozott és csodálatos..kérdeztemtőle hogy hogy csinálta és aztmondta hogy jött magától a változás..ebből nem sokat tudtam meg :)
2014. jan. 31. 17:42
 2/14 acelsziv ***** válasza:
100%

az alkatod olyan amilyen. Viszont tudod formálni edzéssel.

Az arcoddal el tudsz menni kozmetikushoz, aki tanácsot is tud adni a későbbi időkre.

Ruházat... hát itt passz, mert nem tudom, hogy áll rajtad, amiket hordasz. Viszont sok helyen tartanak stílustanácsadást keress egy ilyet.

De a legfontosabb, a belső kisugárzásod. Legyen önbizalmad és legyél művelt. Ez a kettő olyan, mint a legtutibb ékszer.

2014. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. jan. 31. 17:52
 4/14 A kérdező kommentje:
kérlek válaszoljatok még!! :)
2014. jan. 31. 18:07
 5/14 anonim ***** válasza:
próbálj meg ízlésesen öltözködni! szerezz be új ruhákat :) sminkelhetnél is picit,szempilla spirál ,kiemelhetnéd vele a szemeid :) a hajadat ha szeretnéd megváltoztatni, akkor fodrász! vagy ha nem akarsz ennyire változtatni a hajadon, akkor hajgöndörítővel hullámos hajat csinálhatnál magadnak! :) de úgy őszintén egy kép jól jönne :) és ha gondolod szívesen segítek ruhát választani ,linkelnék párat ami az alkatodhoz jól állna!
2014. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja, és a szeplőket lefedheted egy jól fedő alapozóval ha gondolod! :) teljesen nem fogod tudni eltüntetni őket,de nem lesz annyira szembetűnő! ha a fehér bőröd zavar, akkor szoli! 3 alkalom után meg lesz az eredménye hidd el:D és ez egy hét alatt bele is fér :) elmész egy héten 3x szoliba és látható eredménye lesz! de ezt többször is megteheted,csak ne vidd túlzásba !
2014. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
még még még!!
2014. jan. 31. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Az arcom nekem is fehér és az orrom alatt piros. SZÖRNYEN UTÁLOM elrontja az egész arcomat..

A szeplőt alapozóval eltüntetheted .. az orrod alatti pirosságot pedig hm én az Avontól szoktam rendelni egy krémet ami szépen kivilágosította .. volt olyan is,hogy már szinte egyáltalán nem látszott a pirosság , de végül mindig visszajött , de ha minden este bekened akkor javulni fog én sem használom olyan rég óta szóval hátha egyszer teljesen elmúlik:) Mondjuk most nekem elfogyott és ezért a kozmetikusommal kevertettem ki egy krémet az is szépen használ.


krém:

[link]


Ha jársz kozmetikushoz akkor kérdezd meg te is, hogy nem-e tud esetleg valami krémet:)


Alapoz ha olyan fehér vagy akkor az oriflametől valami porcelánosat:D

2014. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ruha:

[link]

2014. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
légyszi még irjatok ! :)
2014. febr. 1. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!