Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miket szerezzek be, ha nem...

Miket szerezzek be, ha nem akarok beégni?

Figyelt kérdés

Pár barátnőm jön át jövőhéten, együtt fogunk készülődni egy buliba. Nekem új ez a dolog, még nem voltak barátnőim, inkább a fiúkkal jövök ki jól..

Viszont egyszer volt hogy egy lány ismerősöm átjött, kért sminklemosót.. De nekem nincs olyanom.

És attól félek, ha most átjönnek a többiek, biztos kellenek a készülődéshez szükséges dolgok. Szóval sminklemosót biztosan szerzek be, de mi kellhet még?

Hajlakkot már direkt vettem, hajvasalóm van. Miket szerezzek még mindenképpen be? Lányok, nektek mik tartoznak bele az alap szépségápolási "csomagba"?


2014. febr. 2. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha vannak sminkeid az nem árt, vattakorong, fültisztító :D
2014. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább mondd meg szépen nekik, hogy te nem sminkelsz (ez NEM "égő"), mindenki hozza, ami magának kell!


Ha mi másnál készültünk, mindig vittük a saját kis neszeszerünket, mert pl.: se a szempillaspirált, se a szemcerkát, tust, se a szájfényt, rúzst nem higiénikus más után használni (az meg ritka, hogy valaki még ezeket is mindig ecsettel vigye fel). Szemfestékből szintén más és más kell mindenkinek, szemszíntől, hajszíntől, szemformától...stb. függően. Alapozóból, korrektorból is mindenki mást használ.


Hajvasalóhoz mondjuk hővédő neked se árt.

2014. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Vattakorong, ilyesmi mondjuk amúgy se árt, de jobb megmondani, hogy nem sminkelsz, mintha megpróbálsz beszerezni ezt-azt és közben derül ki, hogy amúgy gőzöd sincs, hogy mit hogy kell használni. Szerintem ez így nem égő:)
2014. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Amúgy nincs szükségem sminkre.. van szempillaspirálom meg korrektorom, de ennyi. Csak az a baj, hogy amiért nem volt sminklemosóm, konkrétan hülyének nézett a lány. Tök gúnyos volt meg megvető :\ (Ja, mielőtt félreértenétek, valami krémet használok sminklemosónak. Még anyukám hozta valahonnan, csak ugye nem az a tipikus sminklemosó... Na mindegy.)

Szóval akkor vattakorong, fültisztító és hővédő (ezt már amúgyis akartam venni).

Még valami kellhet esetleg?

2014. febr. 2. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg az a lány, nem a barátnőd. Az ilyen ugyanis NEM az.
2014. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem mondom hogy jól esett.. :\

De sajnos ő ilyen.. És nem csak azon a napon viselkedett így. Na mindegy :) Szerencsére ő nem jön át most. Nem szívesen hívom át magamhoz.

2014. febr. 2. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem túl jó barátnő az ilyen..pláne, hogy nem mki használ sminklemosót..én pl hiába sminkelek, sokáig sima szappannal+ vízzel mostam le a sminket, meg sokáig arctonikkal..
2014. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na igen.. SZóval érthető hogy a fiúkkal jövök ki jól :)

Amúgy köszi a megértést meg a tanácsokat lányok! :)

2014. febr. 2. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem normális barátokat szerezz be. :D Nekem leégne a bőr a képemről, ha nem viszek saját cuccot, és még van pofám megreklamálni, hogy a másik miért nem szolgál ki vele azonnal. :D

Hozza mindenki a saját vackait, hát nehogy már szépségszalont nyiss és beszerezz csomó felesleges marhaságot, hogy másnak jó legyen. :D

Partis készülősénél legyen zene, rágcsa, pia/üdítő (persze ezeket is úgy illik, hogy a vendég is hoz :D), meg jól jön, ha van nagyobb tükör, amiben csodálhatjátok magatokat. :D Ami előfordulhat, hogy kell, szemöldökcsipesz, fésű, hajkefe, hullámcsat, hajcsat, hajgumi, ha sminkelésnél útban van a haj. Ha meg valaki reklamál, akkor megmondhatod neki, hogy nyazsgem' :D

Célszerű, ha van hova lerakni a cuccokat is, és másnap érte tudnak jönni, mert persze azért senki nem akarja a teljes felszerelést elvinni buliba. Meg azért tisztázd, hogy amire szükségük van, azt hozzák, bár szerintem már feltűnt nekik, hogy nem vagy állandóan kimázolva. :D

Jó szórakozást!

2014. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon igazad van, köszönöm! :)

Sajnos szeretek megfelelni az embereknek... De akkor majd megmondom, hogy akinek nem tetszik, ne jöjjön. :)

Tényleg köszi szépen! Sokat segítettél!

2014. febr. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!