Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Domina szerkót (halloweenre)...

Domina szerkót (halloweenre) hol szerezzek be? Tudom röhejes, de nem akarok szex shopba menni.

Figyelt kérdés

Igazából valami latex v bőrszerű cucc (ruha? nadrág+top?) kéne (ami nem túl drága), meg vmi jó kis csizmi. Meg még milyen kiegészítők kellenének sztetek?

Azér is nem a szex témakörben tettem fel mert kiváncsi vagyok h akik sokat járnak boltokba bevásárlóközpontba láttak e vhol vmi erre a célra megfelelő ruhát.

Korbácsot tudok szerezni, szóval az már megvan :)))


2011. okt. 26. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress webshopot a neten, van egy pár. Bár ahhoz lehet már késő, mert nemsokára itt a halloween :( Sima ruhaboltban ilyesmit nem kapsz. Esetleg valamiféle goth/metal stílusú ruhákat árusító üzlet? Darkshop.hu pl :)
2011. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát azért fura, h szexshopba nem mész, de ilyen szerkóban emberek közé simán... XD

van valami szexturkáló a moszkva térnél talán. XD

Esetleg sima turikban, de ahhoz h mindent összeszedj, szerintem hónapokkal ezelőtt el kellett volna kezdened keresgélni.

esetleg net, de az se tuti h időben meglesz.

2011. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neten kellett volna megrendelni, de már elkéstél.
2011. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok olyan nagyon extrém dolgot... egy bőr v bőrhatású ruci pl totálisan jó lenne. Meg vmi "dominásabb" magassarkú csizma.

Szex shopban ezek ráadásul tök drágák is. Szoktam ilyesmiket látni ruhaboltokban, pl bőr miniszoknya, és általában olcsóbbak sokkal mint szexshopban. De most néztem pár helyen és sehol nincs ilyesmi :(

2011. okt. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!