Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki borotvalkozva menni...

Ciki borotvalkozva menni nodokihoz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem,sőt! én kórházban feküdtem egy hetet és rögtön küldtek oda,és nem tudtam ugye borotválkozni,én éreztem magam kellemetlenül:S
2009. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki! Az orvos nem azt fogja nézni, hogy borotvált-e vagy nem.

Én mondjuk - ahogy az előző hozzászóló is írta - kényelmetlenül érezném magam, ha nem lenne szőrtelenítve.

2009. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Formára borotválni,szinte kötelező,de azért ne legyen teljesen kopasz,vagy szivecske stb.. borotválva bele mint az egyik ismerősöm csinálta,mert az ciki.
2009. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hat majdmen kopasz, de szerintem lat meg olyat eleget :)
2009. dec. 7. 08:22
 5/13 compactegon válasza:
76%

Nyírd célkereszt formájúra és a közepe legyen a bemenet :)

Az orvosnak biztosan bearanyoznád a napját és könnyen bele is találna :D

2009. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs borotválva,akkor a nődoki magában azt gondolja,hogy végre egy normális nő,aki nem kockáztatja a fertőzéseket és a bőrbetegségeket.Ez csak a mai nők körében divat,de nagyon egészségtelen.
2009. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
79%

..."ma nők körében divat" Véletlenül te nem mai nő vagy?! Hisz most élsz, ebben a korban, nem 200 évvel ezelőtt. Szerintem nincs korhoz kötve, hogy most borotvált vagy nem. Van olyan 50 évest, aki teljesen lecsupaszítja, és tudok olyan 19 évesről, akinek természetes.

Az orvost úgysem az fogja érdekelni, hogy természetes, fazonírozott, vagy teljesen csupasz.

2009. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

"Formára borotválni,szinte kötelező"


meg a jó édes..

már miért lenne kötelező??? mert pár hülye pi csa kitalálta, hogy aki nem borotválja, az egy igénytelen, undorító, nőnek nem nevezhető egyén?


Egy szőrös nuna szebb és nőiesebb mint egy borotvált csirke, ja és egészségesebb, még mielőtt jönnétek a hülye higiénikus dumátokkal.


És ezt mondom úgy, hogy én is szoktam boroválni, ahogy tetszik, most éppen növesztem vissza.


Ja és a doki marhára nem azt fogja nézni, hogy borotvált-e.. nekem épp az lenne a ciki, ha dokihoz leborotválnám. Ha már valakinek kedveskedni akarok, hogy esetleg fazonra van igazítva, az nem a doki, hanem a párom lesz. Így dokihoz SOHA nem szoktam leborotválni, ügyes ő, megtalálja a szőrben is azt, amit kell..


22L

2009. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is eleinte szőrtelenül jártam, nem szólt semmit, aztán nemrég növesztettem vissza, annyit mondott, örül hogy néhány nőnek kezd megjönni az esze. :P

A nőgyógyász tudja hogy úgy egészséges ha van ott szőr. Ő nem a divatot nézi... (jó esetben.)

2009. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy menj a dokihoz, ahogy neked jó, és kényelmes, a higiénia a lényeg.


Azért nehogy már ciki legyen borotválni, növesszetek dzsungelt magatokra, de ne szóljátok már le azt, akinek a jövőben is jobban tetszik a csupasz.

A barátom is szereti, hogy csupasz vagyok, szóvá is tenné, ha egy ideig "elfelejteném" borotválni. Ő is borotválkozik, nincs ezzel gond, nekünk így jó.

2009. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!