Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány naponta borotváljam a...

Hány naponta borotváljam a hónaljam?

Figyelt kérdés
Szeredàn borotváltam le először a hónaljam. (hagyományos borotvával) hány naponta borotváljam? Ja és amúgy fekekete színű egy télleg de télleg egy nagyon picit a bőröm most így borotválás után (csak a honaljam bore). Ez normális?

2014. febr. 6. 22:04
 1/4 anonim válasza:
100%

Én akkor szoktam borotválni, amikor megjelennek az első borosták.

Ha leborotváltad, várj egy kicsit, majd testápolóval kennd be, közvetlenül ne használj dezodort (főleg fujósat)

Vigyázz nehogy még vágd magad!

Bocsi ha elirtsm valamit telóròl vagyok.

2014. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor elég 1-2 hetente, egy kis "borosta" nem gáz még akkor sem, ha valaki a csupasz fiúkért van oda. Ha lány vagy, akkor pedig amint látszik. Nem igazán értek hozzá, de szerintem nem a borotva erre a legideálisabb, naponta borotválni kéne így.
2014. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én epillálom. Az első úgy fájt, hogy potyogtak a könnyeim, de azóta megszoktam vagy fene tudja. Viszont nekem sima tőle 3 hétig :)
2014. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amilyen gyakran kell. Én 3 naponta szoktam.
2014. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!