Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti hány naponta borotválj...

Fiúk ti hány naponta borotváljátok a hónaljatok?

Figyelt kérdés
-
2014. jan. 28. 20:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy igénytelen vagyok, de nem borotválom a hónaljam...
2014. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jajj ne borotváljátok... csak ha nektek kizárólag úgy kényelmes. Szerintem nem férfias, én kifejezetten visszataszítónak találom, ha borotválja a fiú.
2014. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Borotválni nem szoktam, hajvágóval rövidre vágom. Pár hetente kell csak, nem nő az olyan gyorsan:)
2014. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor eszembe jut, nem túl gyakran.
2014. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy héten kétszer-háromszor kb. Nekem mindenki azt mondja,hogy a fiúnak ne legyen hónalyszőre,max kicsi mert azért nyáron nem jó érzés az izzadság szagot szagolgatni! De igazuk is van! :D
2014. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem borotválni, mert kipattogok, mint az állat. Hajnyíróval rövidre vágom. Legszívesebben meghagynám, de mivel izzadok, így higiéniai szempontból előnytelen.
2014. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem borotválom, csak az arcom. Szintén hajnyíróval, rövidre vágás.
2014. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szoktam borotválni, még akkor sem hagyom meg túlságosan megnőni(max 0,5-1 cm), amikor nem látja senki(télen)

Nyáron meg, ha úgy van (pl. póló nélkül vagyok, strand meg stb) akkor egyáltalán nem hagyom meg megnőni. Szóval, ahogy kezd nőni, már borotválom is, amúgy se szeretem, ha van. Illetve még nem is annyira higiénikus ráadásul valamennyire jobban is izzad tőle az ember

Tehát nálam nincs naphoz kötve meg stb, amikor úgy érzem, akkor leborotválom, szerencsére nem jelentkezik nálam semmilyen irritáció

2014. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én gyantázom, kb 2 hetente. Csak annyira növesztem meg, hogy a gyanta éppen ki tudja szedni. :)
2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!